Sparta – Ostrava 6:3 (kon.) | Kladno – Bulldogs 1:6 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
6:3 (1:2, 4:1, 1:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Nedeľa 13.10.2013, 16:00Livesport Superliga (CZ)

Je konec. Sparta ve třetí třetině ještě navýšila své vedení a vítězí jasně 6:3. Ostrava byla lepší jen v první třetině, ale to na vítězství nestačilo. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký večer. (18:04:45)

60:00

59:30
    Dlouhý odpal Sparty chytá Krzyžanek až u vlastní branky.

59:02
    Sparťané drží střelce soupeře na mantinelech. Nyní se navíc Skácel musel vracet pro míček až za polovinu.

58:40
    Hosté získali míč a Turek zase běží na střídačku.

58:27
    Kotouček kryje lehké nahození, navíc Plíhalovi je pískána nedovolená vzdálenost při výhozu. Rozehrávka pro Spartu.

58:00
    Trenér Holovka posílá na hřiště ty nejzkušenější hráče. Nechybí Skácel či Krzyžanek. Navíc Turek zůstává na střídačce a Ostrava to zkouší v šesti lidech v poli!

57:59
    Oddechový čas pro hosty.

57:29
    Krzyžanek se snaží něco vymyslet, zamýšleným dalekonosným pasem nebo střelou však trefuje prvního bránícího hráče.

56:53
    Vypadá to, že o vítězi je dnes rozhodnuto. Ostrava se stále nemůže dostat do nějakého výraznějšího tlaku.

56:16
    Pěkný průnik Rodiny z vlastní půle až do střelecké pozice nakonec hasí jeden z bránících Ostravanů dobrým obranným zákrokem.

55:13
    Drobnou kontroverzi mezi Plíhalem a jedním z domácích beků řeší sudí bez přerušení hry důraznou domluvou. Kotouček mezitím chytá a schovává míček za vlastní brankou.

54:27
    Střela Krzyžanka z velké dálky neprošla až ke Kotoučkovi, který tak nemusel zasahovat.

54:02
    Teď Sparťané na dlouhé desítky vteřin zamkli soupeře u jeho branky. Turek se musel otáčet, nakonec Ostravu vysvobozuje útočný faul soupeře.

53:55
    Místo očekávaného tlaku Ostravy to jsou však domácí, kdo má více ze hry.

51:55
    Ostrava oslabení zvládla, moc času však už svěřencům Jana Holovky na zdramatizování utkání nezbývá.

50:33
    Sparta je v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka.

49:42
    Další vyloučení. Ostravský Jakub Plíhal odchází na dvě minuty za nedovolené vrážení.

49:33

48:10
    Sparta právě vstřelila branku!

Domácí odskakují na rozdíl tří branek! Volný úder rozehrál Svatoš na JAKUBA VRÁNU, který z pravé strany z voleje propálil zeď i brankáře!
    Asistence: Ondřej Svatoš.

Michal Šíma

Góly a asistencie: 20. Vrána, 34. Strachota (Rebro), 35. Vrtiška (Strachota), 38. Kadoch (Časar), 39. Časar (Kadoch), 49. Vrána (Svatoš) – 10. Plíhal (Mayer), 17. Mayer (Plíhal), 25. Plíhal (Skácel)

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (48. Beneš) – Kadoch, Denemark, Kašpárek, Čermák, Chaloupka, Vrána, Smetana, Duchek, Marvánek, Rebro, Rodina, Svatoš, Vrtiška, Šnajdr, Strachota, M. Němeček, P. Němeček, Časar
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Turek – Plíhal, Švajný, Hudec, Skácel, Šešulka, Rajnec, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Mertha, Lipový, Klimscha, Kašpar, Krupa, Gál, Mayer

Rozhodca: Valenta – Žďárský