Pittsburgh – NJ Devils 3:0 (kon.) | Washington – Calgary 5:4 (2:0 po s.n.) | Boston – Tampa Bay 3:1 (kon.)
Minnesota – LA Kings 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Nashville 4:2 (kon.) | Dallas – Florida 2:4 (kon.)
Arizona – NY Rangers 4:1 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:1 (kon.)
St. Louis Blues
4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Nashville Predators
cz Piatok 04.10.2013, 02:30 • Scottrade Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím. Přeji příjemný páteční den. (05:18:20)

3. Alex Pietrangelo (STL) 0+2

St. Louis zvládlo první utkání sezóny velmi dobře a poráží Nashville 4:2. O osudu utkání rozhodla první třetina, ve které se dostali domácí do vedení o tři branky.

60:00

56:31
    Naděje Nashvillu jsou zřejmě definitivně pryč. Na 4 minuty za vysokou hůl je vyloučen Bartley.

55:34

53:34
    Za krosček odchází na trestnou lavici Berglund. Přesilová hra pro Nashville.

46:48

44:48
    Steen chytil úmyslně kotouč do rukavice a tak je vyloučen za zdržování hry.

40:01

40:00
    10 minutový trest za nesportovní chování obdržel Nystrom.

40:00

36:29
    Vzájemně jsou za hrubost vyloučeni Morrow a Bartley.

35:26

33:26
    Za podražení je vyloučen na 2 minuty Sobotka. Přesilová hra pro Nashville.

31:16
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    St. Louis přesilovou hru využívá. Před brankou se dostal k puku ALEXANDER STEEN, který dokázal překonat Huttona. Asistence: Derek Roy, Kevin Shattenkirk.

30:27
    Za nedovolené bránění je vyloučen Fisher. Přesilová hra pro St. Louis.

28:01

26:01
    Domácí jsou vyloučeni za mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Stewart.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 3. Backes (Pietrangelo, Berglund), 6. Sobotka (Bouwmeester, Pietrangelo), 10. Oshie (Steen, Backes), 32. Steen (Roy, Shattenkirk) – 11. Fisher (Spaling, Nystrom), 26. Legwand (Hornqvist)

St. Louis Blues: Halák (Elliot) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Leopold, Polák, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Stewart, Roy, Morrow – Reaves, Lapierre, Sobotka
    Nashville Predators: Rinne (10. Hutton) – Weber, Josi, Jones, Klein, Bartley, Ekholm – Hornqvist, Legwand, Wilson – Smith, Cullen, Bourque – Spaling, Fisher, Nystrom – Hendricks, Gaustad, Clune

Rozhodca: Jackson, Pollock – Murray, Henderson

Diváci: 18851