FK Krasnodar – Valencia 0:2 (kon.) | Kazaň – Waregem 4:0 (kon.) | Machačkala – Tottenham 0:2 (kon.)
Karaganda – Haifa 2:2 (kon.) | Genk – Thun 2:1 (kon.) | Rapid Viedeň – D.Kyjev 2:2 (kon.)
Sevilla – Freiburg 2:0 (kon.) | Liberec – Praia 2:1 (kon.) | Rijeka – Real Betis 1:1 (kon.)
Lyon – Guimarães 1:1 (kon.) | Trabzonspor – Lazio 3:3 (kon.) | Légia Varšava – Limassol 0:1 (kon.)
Tromso – Tiraspol 1:1 (kon.) | Alkmaar – Solún 1:1 (kon.) | Swansea – Gallen 1:0 (kon.)
Odesa – Eindhoven 0:2 (kon.) | Razgrad – D. Záhreb 3:0 (kon.) | Esbjerg – Salzburg 1:2 (kon.)
Elfsborg – Liége 1:1 (kon.) | Wigan – Maribor 3:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Fiorentina 1:2 (kon.)
Ferreira – Pandurii 1:1 (kon.) | APOEL – Frankfurt 0:2 (kon.) | Bordeaux – Tel Aviv 1:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:1 (0:1)
Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Štvrtok 03.10.2013, 21:05 • Degra – Santos, Tony, Ribeiro, Oliveira, Irobiso, Hurtado • Európska liga

Tak sa aj stalo. Po tom, čo hostia išli do vedenia v úvode stretnutia zásluhou Momčiloviča, dokázali domáci vyrovnať podobne v úvode, no toho druhého polčasu. O gól, ktorý mal jedno bodovú hodnotu sa postaral Miguel a výsledku dal tak remízovú podobu 1:1.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (22:59:04)

90+2
    Lopta je na kopačkách domácich, tí sa naozaj nikam neponáhľajú a hlavný rozhodca bude každú chvíľu pískať koniec stretnutia.

90+1
    Hosťujúci Distéfano si pripisuje útočný faul v súboji o loptu. To nám už beží nadstavený čas.

90
    Filipovu pozornosť vyskúšal Buleico, no jeho strele chýbala presnosť. Zároveň sa však začala aj posledná minúta základnej hracej doby.

88
    Anunciação bol napomenutý druhý krát behom pár minút a tak za svoj následný zákrok vidí žltú kartu.

87
    Pri lopte však stále domáci, tí sa nehrnú príliš do útoku.

85
    Na to, že sa nám začala posledná 5 minútovka stretnutia je tempo hry veľmi kľudné. Je to však pochopiteľné, každá chyba by mohla daný tím pripraviť o bod.

84
    O pár sekúnd neskôr o skúšal aj striedajúci Hurtado, no ani on nepochodil, tento krát však Mingote zasahovať nemusel.

82
    Antônio zobral všetko na seba, oprel sa do lopty, no jeho strelu chytá Mingote.

80
    Z ihriska nám odíde aj strelec druhého gólu Miguel. Na jeho miesti prichádza Oliveira.

80
    Opäť ukázal Distéfano svoju kopaciu techniku, po centri k rohovej zástavke posadil loptu presne na hlavu Buicovi, no toho vychytal bravúrny Filipe.

79
    Distéfano sa postavil k štandardnej situácii na hranici pokutového územia jeho strela nebola vôbec zlá, mierila k žrdke domácej brány, no tam číhal Filipe, ktorý loptu vyráža na rohový kop.

77
    Erico sa dostával do dobrej šance, jeho strela z voleja však nemala dostatočnú presnosť.

76
    Domáci Valente vidí prvú žltú kartu v dnešnom stretnutí za zákrok v strede ihriska.

74
    V zápätí striedajú aj domáci. Stretnutie nedohrá José, nahradí ho Ribeiro.

73
    Hostia striedajú aj po tretí krát. Z ihriska odišiel strelec ich jediného gólu Matulevičius a nahradil ho Dos Santos.

70
    Pri lopte však už opäť domáci. Tí prevzali iniciatívu tohoto stretnutia do svojich rúk, no obranu súpera sa im prekonať nedarí, je to najmä vďaka výbornému Mingotovi.