2
4 6 6
cz Nedeľa 29.09.2013, 13:08Challenger Sibiu - BCR Sibiu Open (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:32:08)

Dnešní finále proti sobě svedlo tenisty, kteří ještě na okruhu ATP žádný titul nevybojovali a zároveň to byl střet dvou rozdílných pojetí – Ital Cecchinato je velký obranář a příliš se do útoku nehrne, naopak, Čech Pospíšil hraje mnohem pestřeji a dokáže velmi dobře zaútočit. A právě tím nakonec svého dnešního finálového soupeře přetlačil a i když první set ztratil poměrem 4:6, další dva již získal na svou stranu a za dvě hodiny a dvacet minut se tak Jaroslav Pospíšil může radovat z finálové výhry 2:1 po setech 4:6, 6:4 a 6:1!

Konec zápasu

1:6
    A je dobojováno! Jaroslav Pospíšil smetl ve třetím setu Cecchinata a získává svůj první letošní titul na turnaji kategorie challenger!

0-40
    Protože Jaroslav Pospíšil má po dvou hodinách a devatenácti minutách další tři mečboly.