Spišská N. Ves – Žilina 2:4 (kon.) | Zvolen – Nitra 8:1 (kon.) | B. Bystrica – Topoľčany 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – HC Slovan 2:0 (kon.) | Košice – Skalica 2:3 (kon.) | Poprad – Trenčín 5:2 (kon.)

Žilina dala gól!
    Márna snaha domácich o možnosť poslať zápas do predĺženie pripravil Spišiakov Tomáš ČIČALA. Zverenci trénera Hrehorčáka tak majú na svojom konte ďalšiu nešťastnú prehru. Do konca ostáva ešte dvadsať sekúnd, ale to si už hostia cenné víťazstvo ubránia. Asistencie: Ligas, Zicho.

58:45
    Domáce mužstvo si zobralo oddychový čas.

58:24
    Domáci sa snažia vyrovnať no puk sa im nedarí dostať za brankárov chrbát.

58:00
    Do konca zápasu zostávajú dve minúty.

54:42
    Útočiaci hostia nepremenili šancu a útočiaci hráč Teubner dostal osobný trest 10 minút za hrubosť.

54:19
    Domáci sa usadili v útočnom pásme ale nemôžu dať gól.

51:06
    Zakázané uvoľnenie na strane domácich.

50:03
    Útočiacich hostí zastavil ofsajd.

45:44
    Perfektná akcia domácich no brankár bol v strehu a prerušil to.

44:31
    Domáci sa dopustili zakázaného uvoľnenia.

43:24
    Nádherná akcia pred bránou hostí no Janovčík minul.

43:06
    Domáci brankár znova zneškodnil útočiace mužstvo.

42:28
    Nádherný zákrok domáceho brankára.

42:02
    Vylúčenie na strane domácich Šmelko za podrazenie.

41:43
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Šanca na dobrý výsledok stále žije. Gól Lukáša HAMRÁČEKA prišiel v pravú chvíľu. Teraz môžeme čakať tlak a veľkú snahu domácich o vyrovnanie: Asistencie: Hamrák, Kucirko.

40:48
    Domáci brankár predviedol nádherný zákrok lapačkou.

40:24
    Hostia v plnom počte.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Hamrák (Kucirko, Lapšanský), 42. Hamráček (Hamrák, Kucirko) – 21. Holák (Teubner), 27. Rovner (Lipovský), 40. Lipovský (Holák), 60. Čičala (Ligas, Zicho)

HK Spišská Nová Ves: Strmeň – Šmelko, Janovčík, Horváth, Cvengroš, Hamrák, Drozd, Gajan, Hamráček, Giľák, Zakopjan, Kucirko, Švec, Findura, Lapšanský, Bendár, Lesňák.
    MsHK Žilina: Mikoláš – Solár, Michálek, Niník, Lipovský, Kľačko, Dubeň, Šuda, Prášek, Gálik, Rovner, Dounajec, Janák, Rogoň, Kubala, Teubner, Pekný, Ligas, Holák, Čičala, Zicho.

Rozhodca: Tornay – Gavalier, Gajan