Chabarovsk – Riga 2:1 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 4:2 (kon.) | Novokuzneck – Lev 3:5 (kon.)
Novosibirsk – HC Slovan 3:1 (kon.) | Ufa – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Jaroslavľ 5:0 (kon.)
Kazaň – Čerepovec 1:0 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 2:6 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Severstaľ Čerepovec
Piatok 27.09.2013, 17:30 • Tatneft Aréna Kazaň • KHL

53:25
    Korneyev si naustrážil svoju hokejku, podrazenie a dve minúty. Severstal má možnosť vyrovnať.

46:25
    Hákovanie a dve minúty pre Vadima Berdnikova, domáci si zahrajú presilovú hru, poistia svoje vedenie?

31:45
    Domáci zle striedali, Vincour odsedí trest za hráčsku lavičku v trvaní dvoch minút.

28:27
    Dve minúty dostal domáci Heshka za držanie.

24:08
    Videll dostáva dve minúty za držanie, ďalšia presilová hra domácich.

20:26
    Bushuyev dostal dve minúty za seknutie Petrova.

14:55
    Fedoseyev dostal dve minúty za hákovanie pred bránkoviskom, presilovku si zahrá domáci tím.

11:10
    Podrazenie a Medvedev dostáva dve minúty, druhá presilovka hostí je tu.

07:20
    Za držanie dostal dve minúty domáci Burmistrov, hostia si zahrajú prvú presilovku v zápase.