Kopřivnice – Lovosice 28:36 (kon.) | Přerov – Zlín 24:28 (kon.) | Jičín – Frýdek-M. 28:29 (kon.)
Dukla – Karviná 27:25 (kon.) | Zubří – Královo Pole 30:25 (kon.) | Hranice – Plzeň 24:22 (kon.)
HC Dukla Praha
27:25 (12:13)
HCB Karviná
cz Streda 25.09.2013, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Hanisch faulovaný na devátém metru, přesilovka pro Karvinou. Dvě minuty pro Poláška. Do konce třicet vteřin. (26:24) (26:24)

60
    Z křídla mohl vykřesat naději Kastner, Rangl vytáhl fenomenální zákrok! Hosté ale zůstávají u míče, do konce zápasu v tuto chvíli zbývá ještě 46 sekund. (26:24) (26:24)

57
    Na brankovišti Karviné je to velký boj, nakonec je po faulu Mlotka na Poláška pískána sedmička. Rams může udělat za tímto zápasem zřejmě definitivní tečku. (25:23) (25:23)

48
    Dukla vystihla rozehrávku Karviné, Kotrč spěchal sám na Vydru, který však jeho pokus fantasticky zlikvidoval. (21:22) (21:22)

48
    Dva rychlé góly! Na Syřínkovo vyrovnání odpověděl Mlotek, který byl navíc faulován, Kern dostla dvě minuty. (21:22) (21:22)

42
    Mlotek narazil pouze do Ramse, rozhodčí teď ale trochu pomohl Karvinským. Odpískal totiž Syřínkovi faul, který je navíc dvouminutový. (18:18) (18:18)

34
    Hanisch fauloval skórujícího Syřínka a je tu přesilovka pro Duklu, první v zápase. (14:14) (14:14)

28
    Za faul na pronikajícího Mlotka je tu další dvouminutový trest pro Šika. Naprosto jasná záležitost. (12:12) (12:12)

24
    Polášek dostává první dvojku celého zápasu. (11:11) (11:11)

24
    Z pozice pivota se prosadil střídjící Jan Užek. Karviná si navíc zahraje přesilovku. (11:11) (11:11)