Kopřivnice – Lovosice 28:36 (kon.) | Přerov – Zlín 24:28 (kon.) | Jičín – Frýdek-M. 28:29 (kon.)
Dukla – Karviná 27:25 (kon.) | Zubří – Královo Pole 30:25 (kon.) | Hranice – Plzeň 24:22 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
28:36 (13:21)
HK FCC Město Lovosice
cz Streda 25.09.2013, 17:00 • SH Kopřivnice • Chance Extraliga mužů (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos 4. kola nejvyšší házenkářské soutěže. Dnešními soupeři jsou KH Kopřivnice a HK .A.S.A Město Lovosice.

KH Kopřivnice se nachází v tabulce aktuálně na jedenáctém místě tabulky extraligy. Na svém kontě mají 1 bod za remízu s Plzní, dvakrát na své soupeře nestačila. Dokázala dát 70 branek a 91 jich dostala.
    Nejlepší střelec:
    Adam Reček 11 branek

HK .A.S.A. Město Lovosice se nachází v tabulce aktuálně na čtvrtém místě tabulky extraligy. Na svém kontě mají dvě vítězství. Porazit dokázali Plzeň a Zlín. Jednou odešli ze hřiště poraženi, kdy nestačili těsně na Brno. Dokázali dát 72 branek a 61 jich dostali.
    Jiří Motl – 29 branek.

Sestavy vám z technických důvodů přineseme později.

Hráči a rozhodčí už jsou na hřišti, utkání za chvíli začne.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

2
    Milan Berka dává úvodní branku utkání. Dokázal se prosadit střelou přes obranu domácích. (0:1) (0:1)

3
    Domácí hráči ovšem hned z další akce srovnali krok. Prosadit se dokázal Petřík.(1:1) (1:1)

3
    Lovosice musí střílet, signalizovaná pasivita. (1:1) (1:1)

4
    Na druhé straně přešlápli domácí brankoviště a přišli o míč. (1:1) (1:1)

5
    Tomáš Hes vrací Lovosicím vedení. (1:2) (1:2)

6
    Milan Berka navyšuje vedení technickou střelou k tyči. (1:3) (1:3)

7
    Domácí ovšem vzápětí snižují na rozdíl jedné branky. (2:3) (2:3)

8
    Lovosice ovšem vzápětí znovu odskakují na rozdíl dvou branek. (2:4) (2:4)

9
    Janečko snižuje střelou k levé tyči na rozdíl jedné branky. (3:4) (3:4)

10
    Domácí brankář drží Kopřivnici. (3:4) (3:4)

10
    Domácí ovšem přišli o míč a z rychlého protiútoku se na druhé straně prosazuje Hes. (3:5) (3:5)

11
    Domácí se dokázali prosadit z rychlého protiútoku a snižují na rozdíl jedné branky. 4:5) (4:5)

11
    Jan Dřes vidí od rozhodčího žlutou kartu. (3:6) (3:6)

12
    Nařízená sedmička pro domácí. (5:6) (5:6)

13
    Kterou domácí využívají a snižují na rozdíl jedné branky. (6:7) (6:7)

14
    Domácíi se nedokázali prosadit a hosté z protiútoku odskakují znovu na rozdíl dvou branek. (6:8) (6:8)

15
    Jiří Gřes snižuje na rozdíl jedné branky ze 7m hodu. (7:8) (7:8)

17
    Jakub Kolomazník ovšem vzápětí vrací hostům vedení o dvě branky. (7:9) (7:9)

18
    Josef Jonáš navyšuje na rozdíl tří branek střelou přes obranu. (7:10) (7:10)

19
    Po další chybě domácích dávají Lovosice další branku a už vedou o 4 branky. (7:11) (7:11)

19
    A další chyba domácích! (7:11) (7:11)

19
    A už je to o pět branek. Lovosice dokážou trestat chybu domácích. Ty se teď nedokážou prosadit přes dobře chytajícího brankáře hostů. (7:12) (7:12)

19
    Oddechový čas pro domácí. (7:12) (7:12)

20
    Milan Berka navyšuje na rozdíl šesti branek. (7:13) (7:13)

21
    Domácí budou mít šanci na snížení, budou hrát přesilovku. (7:13) (7:13)

21
    Ovšem po technické chybě domácí o míč opět přicházejí. (7:13) (7:13)

22
    Po dlouhé době se teď dokázali střelecky prosadit domácí hráči. (8:13) (8:13)

22
    Lovosice ovšem dokážou střílet i v oslabení. Opět je to o šest branek. (8:14) (8:14)

23
    Václav Klimt dává další gól Lovosic v oslabení. (8:15) (8:15)

24
    Tomáš Hes navyšuje vedení Lovosic už o osm branek. (8:16) (8:16)

25
    Domácí v zápětí korigují na rozdíl sedmi branek. (9:16) (9:16)

25
    Z dalšího rychlého protiútoku dokázali domácí snížit na rozdíl šesti branek. (10:16) (10:16)

26
    Oddechový čas pro hosty. (10:16) (10:16)

26
    Václav Klimt dává další branku Lovosic. (10:17) (10:17)

27
    Jaromír Petřík snižuje na rozdíl šesti branek technickou střelou k tyči. (11:17) (11:17)

28
    Pavel Chroustovský se dokázal prosadit. (11:18) (11:18)

29
    Domácí ovšem vzápětí korigují. (12:18) (12:18)

29
    Berka dává devatenáctou branku Lovosic. (12:19) (12:19)

29
    Jiří Gřes (Kopřivnice) vyloučen na dvě minuty. (12:19) (12:19)

29
    Domácí po nepřesné přihrávce přicházejí o míč. (12:19) (12:19)

30
    Probíhá poslední minuta první třetiny. (12:19) (12:19)

30
    Lovosice dávají dvacátou branku, ovšem hned vzápětí snižuje Martin Střelec na druhé straně. (13:20) (13:20)

30
    Miroslav Krahulík dává v posledních vteřinách ještě jednu branku Lovosic. (13:21) (13:21)

30
    První poločas skončil. (13:21)

Skončil nám první poločas utkání 4. kola extraligy mužů v házené, ve které domácí hráči prohrávají s celkem Lovosic 13:21. Druhý poločas začne přibližně v 17:50.

Čas vyměřený pro přestávku je pomalu u konce. Druhý poločas bude za okamžik pokračovat.

31
    Začal druhý poločas. (13:21)

31
    Obrovská příležitost domácích, ale jeden z jejich hráčů v rychlém protiútoku přestřelil branku. (13:21) (13:21)

32
    Milan Houšek snižuje. (14:21) (14:21)

33
    Lovosice ovšem vzápětí opět odskakují na rozdíl osmi branek. (14:22) (14:22)

35
    Hosté budou zahrávat sedmičku. (15:22) (15:22)

35
    Jiří Motl proměňuje sedmičku. (15:23) (15:23)

35
    Sedmička se bude házet i na druhé straně. (15:23) (15:23)

36
    Jiří Gřes ji proměnil. (16:23) (16:23)

37
    Domácí snižují. (17:24) (17:24)

39
    Nyní vidíme klidnější pasáž hry, plnou nepřesností. (17:24) (17:24)

40
    Po delší pauze začali padat branky. Lovosice dokázali dát pětadvacátou branku, domácí ovšem snížili hned vzápětí. (18:25) (18:25)

40
    A další rychlá branka na straně domácích znamená snížení na rozdíl šesti branek. (19:25) (19:25)

43
    Utkání se nám nyní přiostřuje. Opět ovšem čekáme dlouho na branku. (19:25) (19:25)

44
    Domácí budou zahrávat sedmičku. (19:26) (19:26)

45
    Jiří Gřes je dneska stoprocentní. (20:26) (20:26)

45
    Lovosice ovšem žádné drama nepřipouští. (20:27) (20:27)

46
    Jiří Gřes proměňuje další sedmičku. (21:27) (21:27)

47
    Lovosice využívají teď dvě chyby v rozehrávce Kopřivnice. (21:29) (21:29)

48
    A další chyba v rozehrávce přináší další branku Lovosic. (21:30) (21:30)

49
    Domácí budou házet další sedmičku a opět to bude Jiří Gřes. (21:30) (21:30)

49
    Po šesté je úspěšný. (22:30) (22:30)

50
    Probíhá nám posledních deset minut utkání, domácím se čas krátí. (22:31) (22:31)

51
    Další technická chyba bere domácím míč. (22:31) (22:31)

52
    Václav Klimt dává další branku Lovosic. (22:32) (22:32)

53
    Václav Mičola snižuje, ovšem Lovosice odskakují vzápětí opět na rozdíl deseti branek. (23:33) (23:33)

54
    Domácí snižují. (24:33) (24:33)

55
    Z dalšího rychlého protiútoku snižuje Kopřivnice na rozdíl osmi branek. (25:33) (25:33)

55
    Domácí budou hrát v závěru v oslabení. (25:33) (25:33)

56
    Domácí v závěru snižují už na rozdíl sedmi branek, ale čas se krátí a už se jim asi nepodaří s výsledkem nic udělat. (26:33) (26:33)