Královské Vinohrady – Tatran 2:5 (kon.) | Vítkovice – Liberec 12:2 (kon.) | ELITE PRAHA – Židenice 6:3 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:5 (1:2, 0:0, 1:3)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Nedeľa 22.09.2013, 13:30ČEZ Extraliga žen (CZ)

Tatran byl favoritem před zápasem, samotné utkání ale nabídlo vyrovnanou podívanou. Obrana Střešovic však pracovala dobře, a tak lze vítězství považovat za zasloužené. (15:24:06)

60:00

58:55
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Je to všechno definitivně jasné. BARBORA BERANOVÁ přidává na konto Tatranu pátý zásah. Domácí se ani nedostaly ke hře bez brankářky, Beranová krásně trefila šibenici. Asistence: Barbora Zabavská.

57:22
    Začaly poslední tři minuty zápasu, domácí hráčky tlačí, leč marně. Uvidíme, zda třeba nedojde k power-play.

56:14
    Po standardní situaci vznikl před brankou Tatranu závar, ale Vacínová nedokázala dopravit míček do sítě.

55:20
    Domácí hráčky se snaží, nepodávají dnes vůbec špatný výkon, ale na premiérové body si budou muset počkat. Blahutová působí velmi jistě.

54:14
    ADÉLA ZEHREROVÁ je hrdinkou třetí třetiny. Alespoň z pohledu Tatranu. Jakékoliv náznaky dramatu totiž rozmetává dost rázným způsobem. Odražený balonek napálila pod víko. Bez asistence.

53:05
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Vinohrady ještě žijí! Pěknou přesilovkovou kombinaci předvedly Zajíčková s MONIKOU PETŘEKOVOU a je rázem o co hrát.

52:21
    Domácí se snaží vykřesat jakoukoliv naději. Brotánková odchází na dvě minuty za sekání, tak to možná půjde v přesilovce.

50:21
    Prosadily se tak nakonec hostující hráčky. Brejk po nahrávce Denkové zaznamenala ADÉLA ZEHREROVÁ. Myslím, že je hotovo.

48:22
    Velké šance pro domácí tým, Blahutová ale podává skvělý výkon. Vacínová měla na holi vyrovnání.

47:12
    Následně vznikl před brankou Tatranu pořádný zmatek, domácí hráčky si ale počínaly hodně nedůrazně.

46:24
    Zabavská měla na holi rozhodnutí, ale Maličová v posledních minutách čaruje.

45:22
    Pod větší palbou se nachází brankářka Máčilová, která msuela vytáhnout další skvělý zákrok. Domácí hráčky jsou pod tlakem.

44:08
    Obrovskou šanci Tatranu spálila Beranová, na kterou číhala poloprázdná branka, ale Máčilová se zázračně stihla přemístit a dost možná si na míček sáhla. Ten poté letěl nad branku.

43:10
    Většinu útoků ale musí Vinohrady rozjíždět až od brankářky Máčilové. Obránkyně Tatranu si nechtějí komplikovat situaci a často vyhazují míček přes celé hřiště.

42:22
    Domácí hráčky samozřejmě touží po vyrovnání. Už se opět nastěhovaly na útočnou polovinu.

41:22
    Úvod třetí třetiny je opatrný, mezitím halsatel oznámil počet diváků, kterých do haly dorazilo 82.

40:01

Třetí třetina začne zhruba v 14:51.

Radek Barkman

Góly a asistencie: 11. Lisová (Vacínová), 54. Petřeková (Zajíčková) – 8. Brabcová (Perlíková), 15. Beranová (Nemravová), 51. Zehrerová (Denková), 55. Zehrerová, 59. Beranová (Zabavská)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Máčilová (Obsilková) – Lehutová, Hrdinová, Plecitá, Samake, Batíková, Strejcovská, Komorousová – Petřeková, Müllerová, Lisová, Kuhnová, Tvrzníková, Reichová, Zajíčková, Vacínová, Valášková, Čermáková.
    ESA logistika Tatran Střešovice: Blahutová (Skaličková) – Perlíková, Brabcová, Sedmíková, Zehrerová, Nemravová, Válková, Vermiřovská, Zelenková, Tvrzová, Hrycejová, Zabavská, Beranová, Chaloupková, Brotánková, Kramperová, Denková.

Rozhodca: Hejnová, Romančáková