Kladno – Bohemians 8:9 (kon.) | Chodov – Pardubice 8:5 (kon.) | Bulldogs – Liberec 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Sparta 5:4 (po pr.) | Tatran – Ostrava 5:4 (kon.)
ESA logistika Tatran Střešovice
5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Nedeľa 22.09.2013, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga (CZ)

Já se s vámi loučím a zase někdy při onlajnu z AutoCont extraligy napočtenou. (20:14:46)

Statistiky:

Miroslav Mayer (FBC ČPP Software Ostrava)3 (3 + 0)

Jiří Kolísko (Tatran Omlux Střešovice)1 (1 + 0)

Ladislav Gál (FBC ČPP Software Ostrava)1 (1 + 0)

Marek Vávra (Tatran Omlux Střešovice)1 (1 + 0)

Martin Richter (Tatran Omlux Střešovice)1 (1 + 0)

Michal Podhráský (Tatran Omlux Střešovice)1 (1 + 0)

Tomáš Vávra (Tatran Omlux Střešovice)1 (1 + 0)

Jakub Gruber (Tatran Omlux Střešovice)1 (0 + 1)

Jakub Plíhal (FBC ČPP Software Ostrava)1 (0 + 1)

Patrik Šimíček (FBC ČPP Software Ostrava)1 (0 + 1)

Petr Krzyžanek (FBC ČPP Software Ostrava)1 (0 + 1)

Petr Skácel (FBC ČPP Software Ostrava)1 (0 + 1)

Radim Fořt (Tatran Omlux Střešovice)1 (0 + 1)

Tomáš Nushart (Tatran Omlux Střešovice)1 (0 + 1)

Vyloučení celkem:
    Tatran Omlux Střešovice 1-1 FBC ČPP Software Ostrava (využití 0:0)

Software Ostrava – Miroslav Mayer

Viděli jsme doslova nervák, v poslední vteřině zápasu rozhodl o 3 bodech pro Tatran Michal Podhrádský který je určitě pro domácí tým hrdinou dne.

60:00

59:59
    Střešovice právě vstřelily branku!
    59:59 tak se na časomíře zastavil čas a MICHAL PODHRÁDSKÝ rozvlnil síťku v brance Krupy.
    Bez asistence

59:33
    Vávra M. osamocen před brankou ale přestřelil. Gólová šance Tatranu.

58:57
    Oddechový čas pro domácí Střešovice.

58:00
    FBC na míčku rozjíždí další ze svých postupných útoků.

55:20
    Hosté jakoby měli míček přilepený k hokejkám, Tatran se snaží ale hráči Ostravy jsou stále nahečmáni před brankou Střešovic

53:40
    Ostrava vyvijí velký tlak další akci samostatně rozjel Ladislav Gál a potrápil tak brankáře domácích.

52:28
    Hudec teď měl gólovou šanci když po nádherné přihrávce minul odkrytou branku Tatranu.

51:35
    Ostrava v poklidu rozjíždí útoky od své branky a stále tak tlačí soupeře.

50:25
    Dalekonosná střela Gabriela Merthy, kterou Kafka vyráží helmou.

48:04
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Stálý tlak Ostravy se nakonec přece jen vyplatil, o vyrovnávající zásah se postaral MIROSLAV MAYER, který kompletuje hattrick.
    Asistence: Petr Skácel

46:43
    Další akce Ostravy, další těsná střela která se jen mihla kolem branky Střešovic.

45:02
    Šimíček teď beckhandem těsně minul poloodkrytou branku Tatranu.

45:00
    Je vidět že Ostrava jde do vyrovnání po hlavě a tlačí soupeře.

44:20
    Další střela, tentokrát Lipový jenom těsně mijí branku Kafky.

43:35
    Rána kterou vyslal Mayer trefila jenom boční síťku Kafkovi branky.

41:38
    Grubrova rána, která teď provětrala brankáře Ostravy.

40:01

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli další 3 brankové zásahy. Uvidíme co nám přinese třetí část.

Střely ve 2.třetině:
    Tatran Omlux Střešovice 10:11 FBC ČPP Software Ostrava

Tatran Omlux Střešovice1-1 FBC ČPP Software Ostrava (využití 0:0)

39:00
    Dnešní utkání sleduje 214 diváků. Sportovní hala ve Střešovicích je tedy hodně zaplněna, je vidět kdo je florbalovým týmem číslo 1.

38:58
    Po krásné kombinaci se k míčku dostal Riebauer který pálí pouze do připraveného brankáře Krupy.

37:20
    Mayerova rána způli hřiště končí mimo branku.

36:21
    Kafku teď prověřil Ladislav Gál.

35:09
    Střešovice se ujímají vedení o branku se po souhře postaral JIŘÍ KOLÍSKO.
    Asistence: Tomáš Nushart

34:25
    Domácím se teď nepodařilo 2x po sobě úspěšně rozehrát.

32:20
    Hra teď nejvíce probíhá ve středu hřiště, za 2 minuty jsme neviděli ani jednu střelu.

30:00
    Rána Hudce teď potrápila Kafku, ten se štěstím chytá.

29:00
    V šanci Podhradský jeho střelecký pokus brankář Krupka vyráží ale jen k Richtrovi který ihned vypáli. Krupka i na podruhé podržel svůj tým.

27:35
    Tlak Ostravy nakonec končí vyrovnávající brankou vynikající ránou propálil Kafku MIROSLAV MAYER.
    Asistence: Petr Krzyžanek

26:36
    Ostrava je teď aktivnějším celkem 2 zásahy si teď připsal domácí brankář Kafka.

24:48
    Skácel trefuje tyčku Tatranské branky.

24:46

23:45
    Tatran výborně brání přesilovku a nedopustí Ostravě rozjed nějakou akci.

22:46
    Vylučovat se bude prvně i na straně Tatran Olmux Střešovice za hru na zemi si půjde na 2 minuty odpikat trest Radim Fořt.

22:00
    Dnes již hodně aktivní Tomáš Nushart teď prověřil bystrost brankáře Krupa.

20:18
    Ostrava tedy začala velice svižně na rozdíl jedné branky snižuje po krásné kombinaci LADISLAV GÁL.
    Asistence:Patrik Šimíček

20:01

Vyloučení:
    Tatran Omlux Střešovice 0 – 1 FBC ČPP Software Ostrava (využití 0:0)

Střely v 1.třetině:
    Tatran Omlux Střešovice 9:8 FBC ČPP Software Ostrava

První třetina dnešního duelu nám přinesla zatím 4 branky, ihned v úvodu rozjásal domácí fanoušky Richter, ve 14minutě potom druhou branku přidal M.Vávra, poté se podařilo Ostravanům snížit na 2:1 kdy branku vstřelil Mayer, v poslední minutě této třetiny završil skóre na 3:1 T.Vávra.

20:00

19:46
    TOMÁŠ VÁVRA výborně vybojoval míček a sám trefuje branku,míček prošel pod nohou Jakuba Krupy.
    Bez Asistence

19:17
    Mayerova rána, který páli z první, znovu v brance Střešovic vinikající Tomáš Kafka.

17:00
    Ostravští jsou po vstřelené brance aktivnějším týmem a vytvářejí si další akce.

15:13
    Dočkali se i hráči Ostravy v mele před brankou se nejlépe zorientoval MIROSLAV MAYER který pohodlně zasunul míček pod Kafku.
    Asistence: Jakub Plíhal

14:25
    Klimscha teď po souhře trefuje pouze pravou tyčku Kafkovi branky.

13:07
    Nádherná souhra, kterou úspěšnou střelou zakončil MAREK VÁVRA.
    Asistence: Jakub Gruber

12:15
    Standartní situace v blízkosti branky Krupa nedokázali domácí využít.

11:11
    Hosté v plném počtu. Střešovice tedy nevyužili tuto příležitost.

10:10
    Další akce Tatranu, tentokrát z pravé strany pálil Tomáš Vávra.

09:53
    Podhrádský se ocitá u levého mantinelu, kde dostal nabito od jednoho ze svých spoluhráčů, jeho ránu musel likvidovat až Krupa, který si s touto střelou bezproblému poradil.

09:11
    A máme tu první vyloučení na 2 minuty za hru na zemi odchází Marek Švajný z týmu FBC ČPP Software Ostrava.

07:45
    Skácel teď dostal nabito od jednoho ze svých spoluhráčů, a ostrou střelou trefuje pouze brankáře Tatranu, Tomáše Kafku.

05:20
    Střešovice se v půli hřiště nedohodli a vzniklo nám přečíslení 2na1 který musel vyřešit až brankář Kafka.

03:55
    I hosté to zkoušejí teďka z půlky hřiště prověřil Kafku dobrou střelou Šešulka.

02:21
    MARTIN RICHTER ihned bezkompromisně propálil brankáře Krupa.
    Asistence: Radim Fořt

01:30
    Hráči Tatranu jsou zatím aktivnějším týmem vyvíjejí tlak na branku Ostravy a již stihli vyslat pár pěkných střel.

00:01

Line – up FBC ČPP Software Ostrava:
    Krupa – Šešulka, Komačka – Gál, Klimscha, Šimíček

Line – up Tatran Omlux Střešovice:
    Kafka – Fořt, Podhráský – Slavík, Riebauer, Richter

Tatran Omlux Střešovice: Kafka, (Rebro) – Podhrádský,Nushart, Deutsch, Fořt, T.Vávra, Kolísko, Richter, Riebauer, M.Vávra, Slavík, Gruber, Fridrich, Dušek, Ježek, Hartman, Syrovátko

FBC ČPP Software Ostrava: Krupa, (Turek) – Plíhal, Švajný, Hudec, Skácel, Šešulka, Rajnec, Bajgar, Trulík, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Mertha, Lipový, Klimscha, Gál, Mayer

Marek Vávra – 4góly + 1asistence (5.b)
    Michal Podhrádský – 0gólů + 5 asistencí (5.b)
    Jakub Slavík – 4góly + 0asistencí (4.b)

Brankáři:
    Tomáš Kafka – 60minut – 2obdržené
    Michal Rebro – 60minut – 6obdržených

Dnešní duel nám přinese bitvu mezi Tatran Omlux Střešovice a týmem FBC ČPP Software Ostrava.

Střešovice jsou jedním z nejlepších klubů české extraligy, a tak to budou mít hráči Ostravy velmi těžké. Již čtyři roky po sobě nenašel tento tým v základní části přemožitele, avšak v play – off se mu již tolik nedařilo, ve čtvrtfinále sice porazili jistě SSK Future 4:0 na série, ale v semifinále již nestačili na tým TJ JM Pedro Peréz Chodov kterému nakonec Tatran podlehl 4:2 a jejich cesta za titulem skončila neůspěšně. V této sezóně mají za sebou 2.kola extraligové soutěže, v prvním kole si poradili s Brnem když na domácí palubovce si vydřeli vítězství 7:6. Druhý zápas extraligy je čekal v Liberci kde vyhráli vysoko 10:2 a v klidu si odvezli domů další 3 body.

Ostrava je týmem kterému po většinu let patří spíše střed extraligové tabulky. V minulém roce se po základní části umístili na 7místě tabulky a tak je ve čtvrtfinále čekal pozdější finalista extraligy TJ JM Pedro Peréz Chodov kterému tedy podlehli 4:0 na série a bitva v play-off byla rázem u konce. Za zmínku také stojí změna názvu tohoto klubu a to ze FBC Remedicum Ostrava na FBC ČPP Software Ostrava. Stejně jako Tatran mají za ssebou hráči Ostravy dvě utkání ale narozdíl od Tatranu jim ani jedno nepřineslo body. Nejdříve prohráli z nováčky z Pardubic 6:4 a poté doma nestačili na Chodov kterým podlehli 4:9. V tabulce jsou tedy zatím bez bodu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Tomeš

Góly a asistencie: 3. Richter (Fořt), 14. M.Vávra (Gruber), 20. T.Vávra, 36. Kolísko (Nushart), 60. Podhrádský – 16. Mayer (Plíhal), 21. Gál (Šimíček), 28. Mayer (Krzyžanek), 49. Mayer (Skácel)

ESA logistika Tatran Střešovice: Kafka, (Rebro) – Podhrádský,Nushart, Deutsch, Fořt, T.Vávra, Kolísko, Richter, Riebauer, M.Vávra, Slavík, Gruber, Fridrich, Dušek, Ježek, Hartman, Syrovátko
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Krupa, (Turek) – Plíhal, Švajný, Hudec, Skácel, Šešulka, Rajnec, Bajgar, Trulík, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Mertha, Lipový, Klimscha, Gál, Mayer

Rozhodca: Černý Petr – Janoušek Jiří