Mertl – Schmid 2:0 (kon.) | Kunčík – Nedovjesov 1:2 (kon.)
2
6 65 6
cz Utorok 17.09.2013, 11:14Challenger Štětín - Invest in Szczecin Open (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:36:49)

Dnešní zápas byl hodně dramatický, snad s vyjímkou prvního setu, kdy se český hráč na kurtu doslova hledal. Pak oba tenisté bojovali o každý bod, časti ztráceli své podání a jen díky zlepšenému výkonu nakonec zvítězil favorizovaný Aleksandr Nedovesov. Čech Jan Kunčík tak na turnaji, kam se probojoval přes náročnou kvalifikaci, končí. Přesto zanechal zde, v polském Štětíně, dobrý dojem!

Konec zápasu

2:6
    Je dobojováno, po dvou hodinách a jedenadvaceti minutách se z postupu do dalšího kola raduje sedmý nasazený hráč turnaje Aleksandr Nedovesov.

0-40
    Tři mečboly pro Nedovesova, při podání Kunčíka!

0-30
    Nedovesov je hodně blízko k vítězství, dva míčky!

0-15
    Míček získává Nedovesov.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Jan Kunčík.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Povedl se, Aleksandr Nedovesov udržel svůj servis a velmi se přiblížil k vítězství v tomto zápase.

40-A

40-40
    Shoda, pro Jana Kunčíka je tento gem hodně důležitý, pokud ho ztratí, bude již Aleksandr Nedvesov hodně blízko vítězství.

40-A
    Blíže k dalšímu bodu je Nedovesov.

40-40
    Shoda, o tento gem se oba hráči ještě "poperou".

30-40
    Míček získává Kunčík.

15-40
    Dva gemboly pro podávajícího Nedovesova.

15-30
    Dvěma dobrými míčky Nedovesov otáčí vývoj sedmého gemu.

15-15
    Ukrajinský hráč ale bleskově srovnáná na 15:15.

15-0
    První fiftýn sedmého gemu získává Jan Kunčík.

2:4
    Ten druhý již Jan Kunčík využívá, snižuje na 2:4, ale stále na svého soupeře ztrácí.