Kazaň – Omsk 0:0 (*15:30) | Metallurg Magnitogorsk – Novokuzneck 3:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:4 (po pr.)
Nižnekamsk – Vladivostok 6:5 (2:1 po s.n.) | Čerepovec – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Jaroslavľ – Doneck 3:4 (po pr.)
Petrohrad – Záhreb 3:0 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
3:4 (1:1, 2:1, 0:1)
Amur Chabarovsk
Pondelok 16.09.2013, 15:00 • UFA ARENA • KHL

64:35
    Príliš veľa hráčov na ľadovej ploche (UFA). Krátka presilovka hostí. Hostia si vzali time-out.

57:00
    Posledné tri minúty tretej tretiny.

40:45
    Junkov (CHAB) odchádza na trestnú lavicu, presilovka hostí teda netrvala dlho. Hrá sa 4 na 4.

39:48
    Kolcov 2. min. za krošček. Amur bude hrať presilovú hru, ktorej hlavná minutáž sa presunie do tretej tretiny.

34:36
    Vitalij Proškin vylúčený za hrubosť na 2. min. Amur má presilovku.

30:20
    Filatov zastavený v čistej šanci a hostia pôjdu do štyroch. Vylúčený Vladimir Loginov za hákovanie.

27:23
    Presilovka Amuru. Domáci sa previnili väčším počtom hráčov na ľadovej ploche.

24:40
    Sedunov (CHAB) hákoval a dostáva 2. min.

20:35
    Krjukov (CHAB) 2. min. – podrazenie. Presilovka Ufy.

13:55
    Hostia budú hrať presilovú hru. Makarov – 2. min. za sekanie. Pokračujeme po reklamnej prestávke.

Peter Kašický

Góly a asistencie: 11. Hartikainen (Filatov, Makarov), 22. Chlystov (Filatov, Makarov), 26. Kolcov (Makarov, Sopel) – 5. Petružálek, 23. Muršak (Krjukov), 59. Loginov (Fisenko, Stepanov), 65. Petružálek (Loginov, Krjukov)

HC Salavat Julajev Ufa: Tarkki (Vasilevskij) – Zubarev, Proškin, Grišin, Sopel, Kolcov, Babčuk, Isangulov, Gurkin – Chlystov, Ružička, Zinovjev – Hartikainen, Filatov, Makarov – Kajgorodov, Pihlstrom, Dubrovsky – Gluchov, Slepyšev, Pankov
    Amur Chabarovsk: Järvinen (Jerjomin) – Reese, Bykov, Loginov, Sedunov, Bilalov, Ježov, Terjajev – Petružálek, Korotkov, Junkov – Muršak, Orlov, Krjukov – Tarasov, Fisenko, Lugin – Smurov, Stepanov, Šiškanov

Rozhodca: Akuzovskij, Belov – Misyur, Raming