FC Parma
1:3 (1:0)
AS Rím
Pondelok 16.09.2013, 20:45 • Stadio Ennio Tardini • Talianska Seria A

V prvom polčase sme sledovali vyrovnaný futbal, v ktorom si predsa len vytvorilo viac bránkových príležitostí domáce mužstvo. To išlo aj do vedenia, keď sa presadil Biabiany.Hostia však v druhom polčase zapli na vyžšie obrátky a bolo to poznať. Najprv vyrovnal Florenz v 46.minúte a v 70. minúte otočil stav zápasu Totti. Poistku pridal z penalty Strootman. Rím sa tak posúva na druhú priečku, Parma sa spadla na 17. mieste. To je z dnešného zápasu všetko. Dobrú noc. (22:45:18)

92
    Gargano dostáva žltú kartu za tvrdý zákrok .

91
    Domáci v závere striedajú. Na poslednej minúty prichádza Mesbah, do šatni mieri Gobbi.

90
    Nastavujú sa 3 minúty.

89
    Gervinho obohral Gargána aj Lucarelliho. Druhý menovaný potom šikovnému útočníkovi AS vystavil stopku za cenu faulu. Priamy voľný kop pre AS ktorý drží domáci brankár Mirante vo svojom náruči.

82
    AS Rím dal gól! Penaltu premenil KEVIN STROOTMAN!!!!

82
    Za faul vidí Cassani žltú kartu.

80
    Začína posledná 10 minút do konca zápasu, stav po 80 minútach je 1:2 pre hosťujúci celok priaznivejší.

80
    Parma sa snaží vyvinúť tlak na hosťujúci tým čo sa im zatiaľ veľmi nedarí.

78
    V zápase skončil Totti a prichádza Borriello

74
    Balzaretti opäť zbytočne kľučkoval vo vlastnom pokutovom území. Našťastie pre hostí všetko dobre dopadlo.

73
    Okaka je práve na hosťovaní z hosťujúceho AS.

70
    Z ihriska odišiel vyčerpaný Amauri a na ihrisko smeruje Okaka. Ten bude mať v zápase o motiváciu postarané.

70
    TOTTI sa vyhol ofsajdu a posiela AS Rím do vedenia.

69
    Striedanie v tíme FC Parma: z ihriska odchádza Florenzi, prichádza Marquinha.

67
    Parma mala veľkú šancu na zmenenie priebežného stavu no Florenzi nespresnil centrovanú loptu a lopta míňa bránku domáceho brankára.

64
    Gervinho sa snažil niečo v pokutovom území vymyslieť ale loptu mu odobrali domáci obrancovia.

63
    AS Rím drží loptu na svojich kopačkách a domácim hráčom sa ťažko odoberá rozohrávka hostí.

Góly: 40. BIABIANY, 70. TOTTI – 46. FLORENZI, 82. STROOTMAN (pen.)

Karty:   41. Lucarelli (FCP), 48. Cassani (FCP), 82. Cassani (FCP), 92. Gargano (FCP)

FC Parma: A. Mirante -M. Cassani A. Lucarelli Felipe -Gobbi W. Gargano M. Marchionni M. Parolo A. Mirante A. Cassano Amauri
    Náhradníci: N. Pavarini D. Mesbah J. Valdés S. Okaka R. Palladino N. Sansone Pedro Mendes G. Munari Y. Benalouane A. Acquah A. Rosi P. Bajza

AS Rím: De Santis- Maicon Benatia Leandro Ballzareti- De Rossi Pjanič Strootman-Ljajić F. Totti A. Florenzi
    Náhradníci: Dodô Marquinho Taddei Y. Gervinho L. Skorupski N. Burdisso T. Jedvaj V. Torosidis A. Romagnoli M. Borriello F. Ricci

Rozhodca: M. Guida