Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Lazio – Chievo 3:0 (kon.) | Livorno – Catania 2:0 (kon.)
Udinese – Bologna 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sassuolo 2:0 (kon.) | Sampdoria – CFC Janov 0:3 (kon.)
Sampdoria Janov
0:3 (0:1)
CFC Janov
Nedeľa 15.09.2013, 20:45 • Stadio Comunale Luigi Ferraris • Talianska Seria A

Zápas o prístavné mesto zvládol lepšie FC Janov, ktorý vyťažil z minima maximum. Janov totiž vystrelil na bránku Sampdorie iba 3x a boli z toho tri góly. V prvom polčase poslal svoj ​​tím do vedenia podareným volejom Antonini, v druhom polčase sa najprv po rýchlej akcii presadil Calaió a tretí gól pridal z priameho kopu Lodi. Sampdoria bola do zhruba 50 minúty lepším tímom, ale doplatila na chyby v obrane. Janov tak získava svoje prvé body v tohtoročnej sezóne a posúva sa na 14. miesto, Sampdoria zostáva 18. To je z dnešného zápasu všetko. Príjemný zvyšok večera a dovidenia. (22:43:56)

90+3
    Lodi sa snaží dohrať záver zápasu pri rohovej zástavke.

90+3
    Santana vybojoval pre svoj ​​tím rohový kop.

90+2
    Soriano si naviedol loptu na svoju silnejšiu nohu a následným technickým pokusom sa snažil prekonať Perina. Strela bohužiaľ pre Sampdoriu mierila tesne nad brvno.

90
    Nicola Rizzoli nastavil 3 minuty.

90
    Janov bude zahrávať rohový kop. Exekútorom je Francesco Lodi.

88
    Sampdoria sa snaží zakončovať zo všetkých pozícií, ale dnes jej skrátka nie je dopriate.

86
    Santana sa s Pozzim podpichovali so svojím súperom tak dlho, až rozhodcovi došla trpezlivosť a obaja kohúty ocenil žltou kartou. Pozzi nad žltou kartou krútia hlavou a zvádza vinu na Santanu, ale rozhodnutie rozhodcu nezmení.

85
    De Silvestriho strela bola zrazená na rohový kop.

84
    Rossiho zverenci by sa najradšej videli v útrobách štadióna.

82
    Biondini hľadal Krížna prihrávkou nabiehajúceho Gilardina. Lopta však talianskeho snajpra preletela.

80
    Soriano si vybil zlosť na Lodim a po zásluhe vidí žltú kartu.

78
    Hráči Janova sa už futbalom doslova baví a vychutnávajú si so svojimi fanúšikmi každý dotyk s loptou.

76
    Posledné striedanie aj na strane Sampdorie. Na záver zápasu prichádza Pozzi, ktorý nahradí vyčerpaného Edera, ktorý zo seba na ihrisku vydal všetko.

76
    Lodi hľadal dlhým pasom Gilardina, ale jeho center skončil až v zázemí. Gilardino túto nahrávku oceňuje zdvihnutým palcom.

74
    Futbalisti Sampdorie kombinujú okolo pokutového územia svojho súpera. Avšak ich kombinácia postráda myšlienku. Z hľadiska sa ozýva piskot.