Novokuzneck – Vladivostok 1:2 (po pr.) | Novosibirsk – Chabarovsk 3:2 (4:3 po s.n.)
Metallurg Novokuzneck
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Admiral Vladivostok
Streda 11.09.2013, 14:00KHL

To je na dnes odo mňa všetko, prajem príjemný zbytok dnešného dňa, ďakujem Vám za pozornosť a Dovidenia pri ďalších online prenosoch. (16:32:59)

Štatistiky zápasu

Strely na bránu: 35 – 39
    Vhadzovania: 27 – 30
    Vylúčenia: 2 – 3

Vyrovnaný zápas medzi Metallurgom Novokuzneck a Admiralom Vladivostok našiel svoje rozuzlenie až v predĺžení v ktorom zaslúžene hráči Admiralu vyhrali. O ich víťazstve rozhodol v poslednej minúte predĺženia Felix Schütz a odnášajú si tak zo zápasu dva body, zatiaľ čo ich súper jeden.

64:51
    Vladivostok dal gól!
    V prečíslení dva na jedna poslal Antropov nahrávku na FELIXA SCHÜTZA a ten strelou pod pravý Hivonenov betón rozhodol. Asistencia: Jegor Antropov.

64:00
    Ešte minúta do konca predĺženia.

63:00
    Domáci sú zaskočený ako na nich súper vybehol a kazia rozohrávku.

62:00
    Hostia sa ženú za víťazstvom a tlačia sa neustále do brány Hivonena.

60:10
    Hneď v úvode predĺženia mohol Schütz rozhodnúť ale ani na dvakrát Hivonena neprekonal!

60:01
    Začalo predĺženie.

Tretia tretina zápasu skončila a my budeme svedkami predĺženia, vďaka Lisinovmu gólu zo 43 minúty. Nič iné zaujímavé sa v tejto tretine už neudialo a tak nás za pár minút čaká už spomínané predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:11
    Domáci ešte v útočnom snažení ale puk míňa bránku hostí.

58:40
    Domáci sa nikam neženú hrajú tak ako by im bod stačil.

58:00
    hostia sú v závere zápasu o niečo lepší a po icingu domácich sa sťahujú pred ich bránu.