Brazília – Austrália 6:0 (kon.)
Brazília
6:0 (3:0)
Austrália
cz Sobota 07.09.2013, 21:15 • Estádio Nacional de Brasília, Brasília, Distrito Federal • Medzinárodné zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:07:26)

Je konec, Brazílie dnes doslova smetla svého soupeře, kterým byl tým Austrálie, hladce 6:0. Dvěma góly se blýskl , po jedné brance přidali Neymar, Ramires, Pato a Luiz Gustavo. Australané na branku soupeře vystřelili pouze jednou, a to v prvním poločase. Snadný zápas pro Brazílii, očekávaný výsledek.

90
    Probíhá devadesátá minuta, dnešní zápas byl pro Brazílii doslova v tréninkovém tempu.

89
    Duke ostře fauluje v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, Brazílie získává míč.

87
    Zápas se v závěrečných minutách již dohrává, ani Brazilci se již příliš do útočení nehrnou.

85
    Míč u Césara, který si dnes téměř vůbec nezachytal.

84
    Brazílie právě vstřelila branku!
    Krásnou střelou se prosadil zpoza šestnáctky LUIZ GUSTAVO, to byl nádherný gól!

83
    Další z řady soubojů podstupuje Neymar na polovině soupeře, který tentokrát fauluje.

82
    Kouč domácí reprezentace Luiz Felipe Scolari spokojeně sleduje svůj tým, který dnes na hřišti dominuje.

81
    Schwarzer vykopává až na polovinu soupeře.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí kombinují na polovině soupeře.

78
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Kennedy, přichází Duke.

77
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Maicon, přichází Marcos.

76
    Australané pouze "odevzdávají" míč na polovinu soupeře.

74
    Brazílie bude znovu střídat.

72
    ALEXANDRE PATO se prodral do zakončení na hranici malého vápna a po přihrávce Neymara z levé strany přesně zakončil, pátý gól Brazílie!

70
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Holman, přichází Rogić.

70
    Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, Brazílie jasně dominuje a vede nad svým soupeřem 4:0.

69
    Rohový kop z pravé strany rozehrávají domácí, hlavičkuje Neymar, ale nepřesně, Schwarzer získává míč.

69
    Pato je již pátým střídajícím hráčem v týmu Brazílie, jak se tyto změny podepíší na výkonu "Kanárků"?

68
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Jô, přichází Pato.

67
    Ale celá akce končí odpískaným útočným faulem.

66
    Míč má Ramires, který přenechává Ramiresovi.

64
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Jedinak, přichází Milligan.

62
    V poslední dvacetiminutovce se již hosté budou zřejmě soustředit na to, neinkasovat další gól.

62
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Hernanes.

61
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Luiz, přichází Dante.
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Bernard, přichází Lucas.

60
    Od tyče se odráží střela Ramirese zpoza šestnáctky.

59
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Oar, přichází Thompson.

58
    Ale Maxwell již z levé strany centruje přesně, míč dopadá přímo na hlavu RAMIRESE, který přes obránce soupeře hlavičkuje náramně, to nešlo chytit.

57
    Neymar centruje do vápna, Maxwell ale nedokázal lépe zpracovat.

56
    Neymar nyní netrefil dobrý centr z pravé strany, to by byl gól!

55
    Tak snad nyní, ale nikoliv, chce to dávat rychle míč od nohy, to se zatím hostům nedaří.

54
    Hosté zatím ve druhém poločase neohrozili branku soupeře.

52
    Pas na Neymara nepřesný, Schwarzer vykopává.

51
    Maicon zkouší centrovat z pravé strany, neúspěšně.

50
    Brazilci dávají gól, ale ten neplatí pro faul Thiaga Silvy.

49
    Rohový kop pro Brazílii vybojoval Thiago Silva.

48
    Brazilci kombinují na polovině soupeře.

46

46
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Maxwell.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:20 hodin.

První poločas skončil. Přinesl tři krásné góly favorizovaných "Kanárků", když se dvakrát ve vápně prosadil a na 3:0 upravil v pětatřicáté minutě Neymar, který tak rozbouřil brazilské publikum svým parádním gólem, když se prosmýkl po levé straně podél obránce a přesně zakončil. Převaha Brazilců je zřejmá, ve druhém poločase je pouze otázkou, kolik gólů ještě Austrálie dostane.

45
    Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu.

44
    Brazilci rozehráli rohový kop z pravé strany, ale hosté se ubránili.

43
    Tentokrát Neymara Schwarzer vychytal!

42
    Ramires se prosadil na pravém křídle, ale jeho centr "sbírá" ze vzduchu Schwarzer.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, Brazilci naplňují roli velkého favorita.

39
    Neymar faulován Jedinakem na polovině Austrálie.

38
    Nyní se hraje převážně ve středu hřiště.

37
    Neymar faulován v blízkosti půlící čáry, domácí budou rozehrávat na polovině soupeře.

36
    Ano, rychlé protiútoky, to je velká síla Brazílie!

35
    Po sprintu po levé straně se střelou ke vzdálenější tyči prosazuje hvězdný NEYMAR!

34
    Krásná kombinace Brazilců, zakončení přesnou střelou z hranice pokutového území, kde si na centr Bernarda z pravé strany opět nabíhá JO, který dává svůj druhý gól v dnešním zápase!

33
    Gustavo přihrává Neymarovi, nepřesně, stejně jako poté Bernardovi.

32
    Série faulů na půli hřiště.

30
    Je za námi první půl hodina hry, domácí zatím jasně na hřišti kralují, navíc od osmé minuty vedou 1:0, všichni přítomní očekávají další góly v síti Austrálie.

29
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

28
    Útočné výpady Australanů jsou zatím hodně nesmělé.

26
    Bernard hledá svým centrem z pravé strany Neymara u vzdálenější tyče, ale míč není přesný.

25
    Další útočnou akci Brazilců zastavuje ofsajd.

24
    Neymar nyní z obránců Austrálie udělal doslova "statisty", ale to zakončení... míč končí nad brankou.

23
    Sasa Ognenovski hlavičkuje, ale nepřesně, hrát mohou domácí.

23
    Po krátké době další rohový kop, Brazilci se nyní nemohou dostat ze své poloviny.

22
    Luiz odvrací pouze na další roh, tentokrát hosté rozehrávají z levé strany.

21
    Hosté vybojovali další rohový kop.

20
    Sasa Ognenovski fauluje Maicona na vlastní polovině.

19
    Míč se ocitá až na polovině domácího týmu.

18
    Neymar se neprosadil po levé straně.

17
    Austrálie má k dispozici rohový kop, v pokutovém území hlavičkuje Kennedy, míč letí nad branku Brazílie.

16
    Odpískaným ofsajdem končí útočná akce Brazilců.

14
    Celou situaci vyřešil spolehlivým zákrokem Schwarzer.

13
    Volný kop pro Brazílii v dobré vzdálenosti od branky soupeře.

12

9
    Brazilci tak vyjádřili svou velkou převahu v úvodu zápasu vedoucím gólem, jak na to hosté odpoví?

8
    JO se prosazuje z hranice malého vápna, velkou zásluhu na tom měl parádní centr Neymara z levé strany, který posílá Bernard do tyče, odkud se míč odráží právě k Jô, pro něhož již nebylo těžké zakončit.

7
    Neymar proniká po levé straně, zpětnou přihrávku do vápna však zachycuje obránce soupeře.

6
    V úvodu zápasu mají Brazilci velkou převahu.

5
    Ramires ztrácí míč na hranici pokutového území.

5
    Po nepřesné přihrávce Maicona získávají míč Australané.

4
    Hosté se ubránili, přesto jsou u míče stále Brazilci.

3
    Holman fauluje na vlastní polovině, Brazílie bude rozehrávat volný kop.

2
    Neymar vrací míč z levé strany zpět na svou polovinu.

1

-4
    Oba týmy jsou již na hrací ploše.

Brazílie: César – Maicon, Thiago Silva, Luiz, Marcelo – Paulinho, Ramires, Gustavo – Neymar, Jô, Bernard

Austrálie: Schwarzer – McGowan, Neill, Bresciano, Ognenovski, McKay – Kruse, Jedinak, Oar, Holman – Kennedy

Rozhodčí: Enrique Cáceres (Paraguay).

Vítejte u onlajn přenosu utkání přátelského utkání v kopané, v němž BRAZÍLIE přivítá na stadionu Nacional de Brasília v Brasílii, Distrito Federal AUSTRÁLII.

Brazilci vstupují do utkání v pozici jasných favoritů. Na svém kontě mají v letošním roce i vítězství v Poháru FIFA, kde ve finále přehráli i aktuálně nejlepší fotbalovou reprezentaci světa, Španělsko hladce 3:0! V posledním zápase, kterým bylo přípravné utkání ve Švýcarsku, však Brazílie nestačila a i v hvězdné sestavě s Neymarem, Hulkem a Fredem prohrála s domácí reprezentací 0:1!

Australanům půjde v tomto utkání hlavně o to, neodjíždět z hlavního města Brazílie s nějakým velkým "přídělem". Posledním zápase "protinožců" bylo utkání v rámci Asian Cupu na konci července, kde Austrálie nestačila na Čínu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.