Chabarovsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Omsk – Petrohrad 1:5 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Jaroslavľ 2:1 (kon.)
Jekaterinburg – Čerepovec 1:2 (1:3 po s.n.) | Viťaz – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Novgorod – Ufa 2:3 (1:2 po s.n.)
Nižnekamsk – Kazaň 3:1 (kon.) | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Záhreb – CSKA Moskva 7:1 (kon.)
Doneck – HC Slovan 4:2 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
CSKA Moskva
Piatok 06.09.2013, 17:30KHL

52:55
    Vylúčený hráč CSKA na 2 minúty. Je tu ďalšia šanca pre Chorvátov.

46:10
    Netrvalo to dlho a je tu ďalšie vylúčenie na domácej strane. Na trestnú lavicu si ide sadnúť Ivan Švárny za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

42:29
    Domáci budú hrať v oslabení o dvoch hráčov! Walker (ZAG) dostal 2 minúty.

41:10
    A už je po presilovke. Bude sa hrať 4 na 4. Potrestaný bol Foster (ZAG) – 2 minúty za podrazenie.

33:14
    CSKA je v druhej tretine veľmi nedisciplinovaná. Na trestnú lavicu si pôjde oddýchnuť Širokov za podrazenie protihráča.

30:44
    Dekanich spadol po ataku Radulova do bránky a posunul ju. Domáci si tak po dlhšej dobe zahrajú presilovku. Vylúčený bol spomínaný Radulov (MOS) na 2 minúty.

22:47
    Domáci budú hrať oslabenie o dvoch hráčov. Montador (ZAG) bol vylúčený za sekanie na 2 minúty.

22:35
    Prvá presilová hra pre hostí z Moskvy. Jessiman (ZAG) je vylúčený za držanie.

20:38
    Ďalšia presilovka pre domácich. Nepriaev (MOS) dostal 2 minúty za nedovolené bránenie.

11:57
    Prvá presilovka v zápase pre domáce Medvede. Vylúčený bol Gimajev (MOS) – 2 minúty za hákovanie.

Martin Platko

Góly a asistencie: 5. Chechoo (Letang), 14. Popovic, 23. Foster (Montador), 32. Carle (Popovic), 45. Vesce (Linglet, Letang), 49. Chechoo (Murray), 55. Linglet (Popovic) – 25. Morozov (Zajcev)

KHL Medveščak Záhreb: Dekanich (Vasilijevič) – Montador, Letang, Popovic, Carle, Švarný, Foster – Thomas, Walker, Cheechoo – Murray, Jessiman, Bjorkstrand – Linglet, Vesce, Willsie – Glumac, Koren, Murley, Kane.
    CSKA Moskva: Staňa (Treťjak) – Denisov, Mišarin, Zajcev, Pervyšin, Rylov, Gimajev – Filppula, Grigorenko, Radulov – Širokov, Prochorkin, Morozov – Žarkov, Zubov, Reid – Nipriaev, Fedorov, Saprykin.

Rozhodca: Pavel Komarov, Alexej Belov – Tarasov, Eugene