Chabarovsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Omsk – Petrohrad 1:5 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Jaroslavľ 2:1 (kon.)
Jekaterinburg – Čerepovec 1:2 (1:3 po s.n.) | Viťaz – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Novgorod – Ufa 2:3 (1:2 po s.n.)
Nižnekamsk – Kazaň 3:1 (kon.) | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Záhreb – CSKA Moskva 7:1 (kon.)

39:13
    Presilová hra Novgorodu! Na trestnú lavicu odišiel hráč Ufy Makarov.

34:06
    Pavel Valentenko teraz oslabuje domáci tím. Odsedí si dve minúty za hákovanie.

27:49
    Hráči oboch tímov asi zle trénovali striedanie počas hry. Tentokrát sa previnili hráči hosťujúcej Ufy. Trest dostáva ich hráčska lavica za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Šanca pre domácich na vyrovnanie!

26:16
    Veľká šanca opäť pre domáci Novgorod! Na trestnú lavicu odchádza hráč Ufy Zubarev na nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

22:20
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Dve minúty si odsedí za hákovanie hráč Ufy Andrei Konev.

21:47
    Opäť trest pre hráčsku lavicu domácich za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Parshin.

16:05
    Ideálna šanca na strelenie gólu pre domáci tím. Na trestnú lavicu odchádza za podrazenie Gurkin.

04:47
    Úvodnú presilovku tohto stretnutia si zahrajú hosťujúci hráči Ufy. Trest pre hráčsku lavicu Novgorodu za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Na trestnú lavicu odišiel Parshin.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 28. Brent (Krasnoslobodtsev), 37. Kulyomin (Immonen) – 12. Ružička, 14. Mereskin (Ružička), rozh. náj. Makarov

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Mashkovtsev) – Valentenko, Yevseyenkov, Hietanen, Makarov, Grigoryev, Lukin, Belokhvostikov, Galuzin – Wolski, Brent, Krasnoslobodtsev – Parshin, Salminen, Immonen – Zharkov, Schastlivy, Kulakov – Potapov, Kulyomin, Yamkin
    HC Salavat Julajev Ufa: Tarkki (Vasilevsky) – Zubarev, Proshkin, Sopel, Konev, Koltsov, Babchuk, Isangulov, Gurkin – Ružička, Khlystov, Mereskin – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlstrom, Kaigorodov – Dubrovsky, Slepyshev, Glukhov

Rozhodca: Zakharov Anatoly, Soin Alexander – Nazarov Ivan, Putilin Andrei