Cetkovská – Arvidssonová 1:2 (kon.) | Mayrová-Achleitnerová – Rybáriková 2:0 (kon.)
Voegelová – Schmiedlová 1:2 (kon.) | Plíšková – Bouchard 1:2 (kon.)
Petra Cetkovská
1
6 4 1
Sofia Arvidssonová
2
1 6 6
cz Pondelok 26.08.2013, 17:09US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek pondělí. Na počtenou. (18:54:28)

A je dobojováno. Po slibném prvním setu, který Petra Cetkovská vyhrála, přišlo zlepšení švédské hráčky. Ta nakonec otočila nepříznivý stav a zaslouženě postupuje do druhého kola US Open.

První sada byla jasnou záležitostí české hráčky. Ta hrála výborně a za 28 minut vyhrála 6:1.

Druhá sada byla velmi vyrovnaná. Česká hráčka to nezvládla za stavu 4:5, kdy ztratila své podání a celý set získala Sofia Arvidssonová.

Do třetího setu vstoupila lépe Petra Cetkovská, která hned vzala své soupeřce podání a šla do trháku. Jenže pak Sofia Arvidssonová zabrala a vyhrála šest gemů v řadě a postoupila do druhého kola.

Konec zápasu

1:6
    Sofia Arvidssonová vyhrála šestý gem v řadě a po zlepšeném výkonu postupu je do druhého kola US Open. Česká tenistka na turnaji končí.

15-40
    Sofia Arvidssonová má dva mečboly!

15-30
    Petra Cetkovská ale ještě dramatizuje konec zápasu.

0-30
    I další výměnu ovládla Sofia Arvidssonová.

0-15
    A švédská hráčka začala dobře a jde za vítězstvím.

1:5
    Sofia Arvidssonová bere české hráčce další podání a půjde servírovat na vítězství.

40-A
    Další brejkbol pro švédskou tenistku.

40-40
    Česká tenistka ale dokázala srovnat na shodu.

30-40
    Sofia Arvidssonová má brejkbol!

30-30
    Další fiftýn pro Švédku. Nyní se bude hrát o důležitý fiftýn.

30-15
    Nyní ale česká hráčka vyrobila další dvojchybu.

30-0
    I další fiftýn putuje na konto české tenistky.

15-0
    Cetkovská nyní začala dobře a vyhrála první výměnu.

1:4
    Konec přestávky, podávat bude Petra Cetkovská.

1:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

1:4
    Švédská tenistka si své podání udržela a potvrdila brejk. Sofia Arvidssonová vede už 4:1 a česká hráčka to bude mít hodně těžké.