ŠK SFM Senec
1:4 (1:2)
Partizán Bardejov
Piatok 23.08.2013, 19:30 • SFZ NTC Senec • MONACObet liga

Zápas sa skončil a senčania po prvý raz v sezóne prehrali. V druhom dejstve toho domáci veľa neukázali, trápili sa a nervozita im zväzovala nohy. Hostia pridali ďalšie dva góly a musím povedať, že zaslúžene vyhrali. DE AZEVEDO strelil v zápase hattrick a patril k najlepším hráčom v zápase. Domáci priaznivci odchádzajú sklamaní. Dovidenia nabudúce. (21:17:36)

90+1
    Kica našiel De Azeveda vo vápne ale jeho strela ide mimo.

89
    Ďalší faul na Cuprišina a tentokrát je to aj žltá karta pre Polgára.

89
    Nový hráč na ihrisku Cuprišin faulovaný Egrim.

87
    Posledné striedanie aj v tíme bardejova. Kuhajdíka nahradil Cuprišin.

85
    Bardejov dal gól! Gól strelil DE AZEVEDO.
    DE AZEVEDO strieľa svoj tretí gól v zápase. DE AZEVEDO sa dostal až pred brankára Milošoviča a nedal mu najmenšiu šancu gólu zabrániť.

84
    Kuhajdík poslal loptu do šestnástky na nekrytého De Azeveda, ktorý ju iba tak jemne hlavou pohladil ale gól nedal.

83
    Za faul na Petráša dostal žltú kartu Orolín.

81
    Zvnútra šestnástky vystrelil Andrić ale jeho strela letela nad brvno. Senčania mali veľké šťastie, že neinkasovali štvrtý gól.

90
    Trajcik poslal loptu dopredu na Bedecsa ale ten ju dobre nespracoval a tak o ňu prišiel.

78
    Hostia nasťahovaný pred šestnástkou domácich. K strele sa dostal De Azevedo ale svoj tretí gól nepridal. Jeho strele chýbalo asi pol metra.

77
    Hostia vystriedali. Petráš nahradil Dzurika.

76
    Senčania veľmi chcú vyrovnať ale nervozita im zväzuje nohy. Nič sa im nedarí.

75
    Senčania začínajú od brankára, ktorý posúva loptu na Polgára., no o loptu hráči senca prišli nepresnou prihrávkou.

74
    Posledné striedanie v mužstve domácich. Egri nahradil Híleka.

72
    Na trávniku leží momentálne Dzurik. Bardejovčania si dnes poležali dobrú polovicu zápasu.

71
    Prvé striedanie v mužstve bardejova. Berecký opustil ihrisko a na jeho miesto naskočil do hry Grohoľ.

69
    Center do šestnástky na Ležaića ale dobre zahral v šestnástke Palša a loptu mu zobral z hlavy.

68
    Nová posila senca Ležaić poslal do vápna hostí pekný center ale bohužiaľ na druhej tyči ho Bakala nedostihol. Odkop od brány Čikoša.

66
    Hlavatovič sa oprel do lopty ale bolo z toho iba brvno bardejovskej brány. Smola pre domácich.

65
    Domáci sa z rohu nepresadili ale pred šestnástkou Hanuščák fauloval Ujčíka. Dobrý strelec a môže to byť už iba o jediný gól.

64
    Senec bude zahrávať ďalší roh.

63
    Už to vyzeralo na peknú akciu senčanov ale všetko to pokazil Hílek nepresnou prihrávkou. Prihral presne na kopačku Stašovi.

61
    Orolín sa dostal cez dvoch brániacich hráčov až pred šestnástku ale na tretieho už nemal dostatok síl a o loptu prišiel.

59
    Domáci tréner si pripravil dvojité striedanie. Bedecs nahradil Držíka.

58
    Prvé striedanie v domácom mužstve. Nová posila Ležaić nahradil Augustína.

58
    K priamemu kopu sa postavil De Azevedo ale trafil iba múr. Pri lopte domáci a postupujú dopredu.

56
    V krátkom slede druhá karta pre senec. Tentokrát ju dostal Hílek.

54
    Prvá žltá karta v zápase pre domáceho Držíka.

52
    Bardejov dal gól!
    Gól strelil DE AZEVEDO.
    Kuhajdík sám postupoval po ľavej strane až sa dostal skoro ku rohu domácej šestnástky, poslal loptu do vápna DE AZEVEDOVI a popod Milošoviča posiela svoje mužstvo do dvojgólového vedenia. DE AZEVEDO oslávil svoj gól saltom.

50
    Hanuščák prihral do šestnástky Dzurikovi ale o loptu ho obral Trajcsik a lotu poslal do bezpečia.

49
    De Azevedo posunul loptu pred šestnástku Kuhajdíkovi, ktorý vypálil veľmi nepresný projektil, Lopta skončila určite v slnečných jazerách.

47
    Spoza šestnástky vystrelil Zápotoka a iba tesne minul ľavú tyč domácej brány.

46
    Dnešné stretnutie sleduje 851 divákov.

46
    Druhý polčas začali domáci hráči.

46
    Začal druhý polčas.

V prvom polčase sme videli až tri góly, no lepšie sa to vyvíja v prospech hostí, ktorí vedú 1:2. Do vedenia sa dostali v 16. minúte domáci zásluhou OROLÍNA. Na vyrovnanie hosťom stačili tri minúty, keď v 19. minúte bol úspešný DE AZEVEDO. Pred polčasom poslal Bardejov do vedenia ANDRIĆ.

Druhý polčas začne približne o 15 minút.

45+2
    Prvý polčas skončil.

45+1
    Rozhodca nastavuje ešte dve minúty.

45
    Bardejov dal gól! Gól strelil ANDRIĆ.
    Bardejov sa pred polčasom dostáva do vedenia. Na centrovanú loptu z pravej strany si naskočil ANDRIĆ a nedal Milošovičovi najmenšiu šancu.

43
    Najprv zobral Polgárovi loptu z pred hlavy obranca Palša, no následný center z ľavej strany už Polgár hlavou trafil ale lopta išla nad.

42
    Po Hlavatovičovej strele majú domáci k dispozícii roh.

41
    Milošovič si zakričal a loptu boxoval do bezpečia mimo šestnástku.

40
    Bardejovský hráči sa od začiatku zápasu viac váľajú po trávniku ako hrajú. Teraz budú zahrávať rohový kop.

38
    Bakala dostal skvelú loptu do behu ale nedokázal ju spracovať a tak mu ušla za čiaru. Na trávniku momentálne ležia traja hostia za čo si vyslúžili obrovský piskot od domácich priaznivcov.

37
    Kuhajdík ostal ležať na trávniku po súboji Hlavatovičom. Rozhodca to za faul nepovažoval a tak domáci pokračovali v hre, no nakoniec loptu stratili a hostia ju poslali do autu.

35
    Na ľavej strane sa pokúsili založiť akciu bardejovský hráči Azevedo a Kica ale dmáci obrancovia ich vytlačili až na ich polovicu.

33
    Lopta letela na jedenástku domácej šestnástky ale vo vzduchu zaúradoval skvelý Trajcsik a loptu poslal hlavou do bezpečia.

32
    Hostia budú zahrávať rohový kop.

30
    Na pravej strane opäť s loptou Bakala. Už sa chystal poslať center do vápna ale zastavila ho zástavka postranného rozhodcu.

29
    Bakala z pravej strany poslal do šestnásty hostí dlhý center. Ten preletel až na druhú tyč, kde si nabiehal Orolín ale lopta mu nesadla a skončila vedľa brány.

27
    Kuhajdík vystrelil ale dobre z múra vybehol domáci Držík a loptu zblokoval. Kuhajdík sa ešte dožadoval u rozhodcu opakovania voľného kopu ale neuspel.

25
    Faul domáceho kapitána Polgára na Dzuríka pred pokutovým územím. Hostia budú zahrávať priamy kop.

19
    Hostia prehrávali iba tri minúty a už sa im aj podarilo vyrovnať. Na ľavej strane bol faulovaný Staš. K lopte sa postavil DE AZEVEDO a poslal ju až do brány Milošoviča. Domácemu brankárovi tam ešte clonili hosťujúci hráči ale nikto sa jej nedotkol až lopta preplachtila do siete.

16
    Senec dal gól!
    Gól strelil OROLÍN.
    Ako sa vraví, do tretice všetko dobré. OROLÍN sa opäť ocitol sám pred brankárom hostí, loptu si spracoval a už sa nemýlil.

16
    Dobrý večer. Ospravedlňujem sa Vám za neskorý začiatok, ktorý bol spôsobený výpadkom môjho internetu. Dúfam, že už bude všetko v poriadku až do konca zápasu. Som Vám dlžný aspoň dôležité okamžiky. Prvú vážnejšiu šancu v zápase mali hostia a to v 3. minúte Palša, ktorý zvnútra šestnástky hlavičkoval na bránu Milošoviča ale chýbali jej centimetre. V 9. minúte to skúsil spoza vápna domáci Orolín ale jeho strela išla tesne vedľa. V 12. minúte sa Orolín ocitol sám zoči voči Čikošovi ale z 5m trafil iba brvno.

1
    Stretnutie práve začalo.

Týždeň ubehol ako voda a na programe je už šieste kolo druhej futbalovej ligy. Domáci ŠK SFM Senec sa opäť predstaví na domácej pôde a bude hostiť mužstvo Partizánu Bardejov.

Senčania si minulý piatok poradili doma po tuhom boji s trnavským béčkom 2:1. Domáci už v 13. minúte viedli 2:0 zásluhou Augustína a Orolína, no v 86. minúte duel zdramatizoval Pavlík na 2:1 ale na vyrovnanie to už nestačilo i keď k tomu mali hostia blízko. Senec tak natiahol svoju šnúru bez porážky v novej sezóne na päť duelov. Tím trénera Tibenského je na druhej priečke za prvými Michalovcami, ktoré majú lepšie skóre. Obe mužstvá majú trinásť bodov.

Partizán Bardejov minulú sobotu privítal na svojom mestskom štadióne Podbrezovú. Hostia sa dostali do vedenia už v 8.minúte gólom Tubonemiho 0:1 . O pol hodinu neskôr vyrovnal na 1:1 Dzúrik, ktorý sa presadil do polčasu ešte raz ale bohužial to bolo do vlastnej siete 1:2.
    Ďalším nešťastníkom, ktorý si strelil vlastneca bol hosťujúci hráč Gajdošík a tak upravil v 76.minúte na konečný výsledok 2:2. Bardejov je po piatich kolách na piatom mieste a na svojom konte má osem bodov.

Senec si teda druhý raz v rade zahrá pred vlastnými divákmi, ktorích od zápasu k zápasu na tribúnach pribúda. Hráči sa im teda môžu poďakovať ďalším víťazstvom. Ak Vás zaujíma ako sa tento zápas skončí, sledujte náš prenos. Začíname o 19:15 a samotný zápas sa začne o 19:30.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 19:30.