1
7 3 3
Piatok 16.08.2013, 15:41Challenger Cordenons (antuka)

Pekný piatkový podvečer želám a dovidenia opäť pri onlajn prenosoch. (18:14:18)

Videli sme dramatický vyrovnaný zápas, v ktorom ukázal pevnejšie nervy favorizovaný Španiel. Norbertovi sa dnes nedarilo. Po dvoch suverénnych zápasoch dnes pričasto kazil a stále bol o krok za súperom. I prvý set, ktorý vyhral v tajbrejku musel trikrát doťahovať a v tajbrejku tiež strácal, no dotiahol ho napokon do víťazného konca. V druhom sete kým sme sa stihli rozpozerať, bolo už 0:4 a proti presne hrajúcemu Španielovi, ktorý takmer nekazil, sa takýto stav odvracia už ťažko. Nevydarený druhý set mal za následok aj nie najlepšiu pohodu Slováka v treťom sete, kde sa od začiatku snažil dohnať stratený brejk. To sa mu žiaľ nepodarilo.
    Napriek prehre blahoželáme Norovi k výkonom na tomto turnaji a samozrejme mu budeme držať palce i na ďalších podujatiach.

Koniec zápasu

6:3
    Noro znovu kazí a po jeho loptičke do autu Pablo Carreno-Busta za 2 hodiny a 24 minút víťazí a postupuje do semifinále, kde sa stretne s lepším z dvojice Lorenzi – Naso.

A-40
    Ľahká loptička, ktorou mal Noro zasadiť víťazný úder končí v sieti a Carreno má druhý mečbal!

40-40
    Volejom Norbi prvý mečbal odvracia.

40-30
    Noro posiela svojou ôsmou dvojchybou súpera do mečbalu!

30-30
    Znovu Norbi kazí a stav v deviatej hre tretieho setu je vyrovnaný.

15-30
    Chybou Nora sa dostáva Španiel na rozdiel fiftínu.

0-30
    Loptička z rakety Slováka skončila presne na čiare, čo ešte musel potvrdiť rozhodca.

0-15
    Výborný servis a následný viner v podaní Nora.

5:3
    Tesným autom sa Norbi pripravil o možnosť niečo vymyslieť ešte v tomto geme. Španiel zvyšuje na 5:3.