Japonsko – Uruguaj 2:4 (kon.) | Bielorusko – Čierna Hora 1:1 (kon.) | Fínsko – Slovinsko 2:0 (kon.)
Estónsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Švédsko – Nórsko 4:2 (kon.)
Ukrajina – Izrael 2:0 (kon.) | Kolumbia – Srbsko 1:0 (kon.) | Turecko – Ghana 2:2 (kon.)
Lichtenštajnsko – Chorvátsko 2:3 (kon.) | Maďarsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakúsko – Grécko 0:2 (kon.)
Bosna – USA 3:4 (kon.) | Švajčiarsko – Brazília 1:0 (kon.) | Poľsko – Dánsko 3:2 (kon.)
Nemecko – Paraguaj 3:3 (kon.) | Wales – Írsko 0:0 (kon.) | S. Macedónsko – Bulharsko 2:0 (kon.)
Taliansko – Argentína 1:2 (kon.) | Anglicko – Škótsko 3:2 (kon.) | Belgicko – Francúzsko 0:0 (kon.)
Portugalsko – Holandsko 1:1 (kon.) | Ekvádor – Španielsko 0:2 (kon.)
Poľsko
3:2 (1:2)
Dánsko
cz Streda 14.08.2013, 20:45 • PGE Arena Gdaňsk • Medzinárodné zápasy

Krásný přátelský zápas končí, Polsko v domácí PGE Areně v Gdaňsku poráží Dány 3:2. První poločas se Polákům však vůbec nepodařil, prohráli ho 1:2, fandové nadšení rozhodně nebyli – především výkon byl velmi špatný.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce však domácí roztlačili velmi silný válec, který Dánové nedokázali zastavit. Po gólech Soboty a Zielinského domácí slaví výhru 3:2.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:41:09)

90+2
    Od branky rozehrává Boruc, blíží se konec.

90
    Běží nastavení, udrží Poláci vedení?

88
    Velký potlesk sklízí při svém střídání Sobota, místo něj jde na poslední minuty hrát Mierzejevski.

86
    Klicha nahrazuje Salamon.

86
    Za hodně přiostřený skluz dostává žlutou Kvist.

84
    Eriksen zaznamenal útočný faul, hosté tak ztrácí balon.

82
    Poláci kombinují na útočné půli, hosté se ale koncentrovali a domácí výpad ubránili – do protiútoku tak míří Dánové.

79
    Zápas se blíží do svého finiše, udrží domácí vedení?

75
    Jedrzejczyk odchází, místo něj jde na hřiště Celeban.

74
    Kvalita hry šla trochu dolů, oba týmy samozřejmě sešly i po energetické stránce...

72
    I Krohn-Dehli jde na hřiště, odchází Fischer.

70
    Míč chytá Andersen.

69
    Domácí tým bude rozehrávat přímý kop od hranice vápna...

65
    Kjaer jde pryč, místo něj přichází Vestergaard.

63
    Dánové se snaží odpovědět rychlou protiakcí, domácí jsou nyní ale hodně nabuzení a odhodlání bránit na jedničku.

60
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je tedy obrat o 360°! Domácí tlak vyvrcholil až v obrat na 3:2! Domácí fandové jsou v euforii, do té je dostává PIOTR ZIELINSKI! Ten se totiž dostal do střelecké pozice na hranici velkého vápna, a tvrdou ranou pod břevno obrací zápas!

59
    A co píši, to se také potvrzuje. Úžasnou přihrávku za obranu dostal rozeběhnutý WALDEMAR SOBOTA, který obestřelil vyběhnuvšího Andersena – 2:2.

57
    Dánové se ve druhé půli vůbec nedostávají za polovinu, zatím se jen brání. Další akce domácích po pravé straně vápna končí ofsajdem.