Kvitová – Stosur 2:0 (kon.) | Kvitová – Cirsteaová 1:2 (kon.)
6 5 2
Sorana Cirsteaová
2
4 7 6
cz Piatok 09.08.2013, 21:20WTA Toronto - National Bank Open presented by Rogers (tvrdý povrch)

Utkání trvalo 2 hodiny a 13 minut. Já Vám děkuji za pozornost a někdy se těším u sportovních online přenosů opět na počtenou! (23:43:19)

Petra Kvitová svůj loňský titul v Torontu neobhájí. Ve čtvrtfinále turnaje totiž podlehla Soraně Cirsteaové po setech 6:4, 5:7 a 2:6. Kvitová dokázala vyhrát první sadu a ve druhé ještě otočila skóre z 0:4 na 5:4. Ale místo, aby rumunskou soupeřku definitivně zlomila, tak od té chvíle sama odešla z kurtu a ve zbytku utkání už byla jasně horší tenistkou. Třetí set už byl tedy jednoznačnou záležitostí Cirsteaové. 23letá hráčka tak po bývalých světových jedničkách Carolině Wozniacké a Jeleně Jankovičové v Torontu zdolala i někdejší druhou tenistku světového žebříčku a zahraje si semifinále proti Li Na.

Konec zápasu

2:6
    Jenže teď Kvitová umístila svůj kraťas jen do sítě a je konec!

15-40
    Jen do autu poslala balónek Sorana Cirsteaová. Kvitová tak první mečbol smazala.

0-40
    Sorana Cirsteaová zahrála eso a má tři mečboly!

0-30
    Cirsteaová je dva míčky od postupu.

0-15
    Cirsteaová zatlačila Kvitovou tvrdými údery a ta míček vrátila jen do autu.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran. Sorana Cirsteaová půjde podávat na vítězství.