Kladno – Francúzsko 3:3 (1:2 po s.n.) | Poprad – Ciarko 3:0 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:0 (kon.)
Nitra – Pavlodar 5:4 (2:1 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (1:0 po s.n.) | Žďár n/S – Břeclav 7:3 (kon.)
Ústí n/L – Wolfsburg 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Vladivostok 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
Grizzlys Wolfsburg
cz Piatok 09.08.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena • Prípravný zápas

Ústečtí Lvi se sice v poslední třetině zvedli a vstřelili 2 branky, jenže jejich soupeř byl v tomto ohledu stejný. Musím však konstaktovat, že Wolfsburg jasně přehrál Ústecké Lvy po všech stránkách.

To je ode mě ze Zlatopramen Areny vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (20:04:18)

60:00

59:31
    Wolfsburg právě vstřelil branku!

Wolfsburg nakonec skóroval i pošesté a proměnili přesilovou hru. SEBASTIAN FURCHNER z pravého kruhu napřáhl a tvrdou střelou nedal Dlouhému žádnou šanci.
    Asistence: Milley Norman, Pohl Patrick

58:48

58:44
    Brož (ÚNL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

58:00
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:17
    I v solabení dokáží hráči z Německa rozjíždět kolotoč v útočném pásmu.

56:48
    Milley (WOL) vyloučen na 2 minuty za sekání.

56:19
    Rozhodčí omylem na modré čáře přikopl puk hráčům z Wolfsburgu, naštěstí pro Ústecké z toho nic nebylo.

55:29
    Hráči Wolfsburgu na ledě jasně dominují, ať už jde o osobní souboje, střely či bránění.

54:47
    Dannerova střela z vrcholu levého kruhu sice měla dobrou razanci, ale scházelo lepší umístění. Puk bránu jen minul.

53:57
    Boj o puk ve středním pásmu vyzněl lépe pro hosty. Jeden z jejich hráčů se řítil sám na Dlouhého, ale ten nakonec nemusel ani zakročit.

52:14
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!

Ústečtí ujeli 3 na 1. PETR PŘEUČIL vzal vše na své bedra a nadvakrát prostřelil Vogla střelou nad jeho levý beton.
    Asistence: Roubík Jaroslav

51:21
    Po další povedené akci Wolfsburgu se vhazuje po boku Dlouhého.

50:50
    Likens se snažil ohrozit bránu Dlouhého. Jen co vyjel zpoza brány, kroutil puk na Dlouhého bránu, ale puk jen projel brankovištěm.

50:14

49:38
    Sice hrají Ústečtí Lvi přesilovku, ale na ledě to tak rozhodně nevypadá. Více se hrnou do útoku hráči Wolfsburgu.

48:14
    Vyloučení na hostující straně. Mayer byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

47:55

Ihned po vhazování ve středním pásmu se hráči Wolfsburgu hnali do útoku a PATRICK POHL ujel všem obráncům a zakončil přímo do "černého".
    Asistence: Furchner Sebastian, Milley Norman

47:32
    Vaněk vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

46:39

Ústečtí Lvi využívají přesilovou hru! Tomáš Rod vyhrál vhazování po pravici Vogla, nahrál pod sebe na Roubíka, který přihrávkou prodloužil na JANA KLOZE a ten nadvakrát překonal ležícího Vogla.
    Asistence: Roubík Jaroslav, Rod Tomáš.

46:15
    Ústečtí Lvi zakládají útok z vlastní třetiny.

45:40
    Na straně Wolfsburgu vyloučen Brocklehurst na 2 minuty za sekání.

45:09
    Sklenička se snažil naražením o mantinel vyzvat Hanzla o střelu. Puk ale svého adresáta nenašla.

44:04

43:48
    Ústečtí hokejisté vyhodili puk přes všechny třetiny.

43:18
    Rosa pálil z levého kruhu. Dlouhý vyrazil pravým betonem do rohu kluziště

42:50
    Dlouhý raději sebral puk do lapačky před dotírajícími hráči Wolfsburgu.

42:04
    Přeučil vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

42:02
    Domácí i hosté v plném počtu.

41:40
    Hosté mají ponechánu početní výhodu.

40:02
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Černý za napadení. Za hosty je to Polaczek, taktéž za napadení.

40:01

Druhá třetina nám přinesla plno vyloučení na obou stranách, ale především další 3 góly v síti Ústeckých Lvů. Wolfsburg je evidentně hladovější po gólech. Uvidíme, zda se Ústečtí hráči vschopí aspoň do poslední třetiny.

40:00

39:45

Hráči Wolfsburgu ujeli 3 na 1. ALEKSANDER POLACZEK vyvezl puk do útočného pásma a nakonec to byl on, kdo zakončoval střelou zápěstím nad lapačku Dlouhého.
    Asistence: Sebastian Alt

39:17
    Střelu Pohla vyrazil Dlouhý do ochranné sítě.

39:10
    Icing Ústeckých Lvů.

39:00
    Probihá poslední minuta druhé třetiny.

38:51
    Dlouhý se snažil rozehrát nahozený puk hostů. Ale nikdo z domácích nenajížděl a musel schovat puk pod lapačku.

36:57

36:56

Wolfsburg využívá dokonce vlastní oslabení. Sklenička zpoza brány přihrál na modrou přímo na hůl SIMONA DANNERA, pro kterého už nebylo těžké překonat Dlouhého.
    Bez asistence.

36:01
    Hosté hrají ve čtyřech.

35:50
    Roubík z levého kruhu trefil spojnici Voglovi branky.

34:57
    Podruhe v dnešním utkání uvidíme přesilovku 5 na 3 a znovu na Ústecké straně. Na 2 minuty za držení byl vyloučen Moore.

34:28

34:01
    Je tu hra 4 na 4. Na straně hostů vyloučen na 2 minuty Furchner za sekání.

33:29
    Furchner dostal přihrávku před úplně odkrytou bránu domácích, jeho střela šla ale úplně mimo branku.

32:28
    Na 2 minuty za faul kolenem vyloučen Vávra.

32:28
    Od modré tentokráte pálil Bina. Po zákroku Dlouhého se vytvořila před bránou skrumáž, ale před dotírajícími hosty dokázal včas Dlouhý puk schovat pod lapačku.

31:48
    Palin pálil po přihrávce Haskinse znovu z modré čáry. I tentokrát byl Dlouhý v pozoru a jeho ránu vyrazil betonem.

31:05
    Ofsajd v podácí Wolfsburgu.

30:50
    Dlouhého přímo do hrudi nastřelil Brocklehurst od modré čáry. Vhazování po levé straně domácí svatyně.

30:30
    Oddechový čas pro domácí.

30:29
    Zakázané uvolnění domácích.

30:08
    Dlouhý sice zasáhl proti střele Moora, ale nevěděl, kde má puk, ten nakonec ukořistil jeden z domácích hráčů.

30:00
    Zakázané uvolnění Ústeckých Lvů. Vhazuje se po levici Dlouhého.

29:25

29:00
    Hanzl zabrzdil útok Wolfsburgu a hosté musí začínat odznovu.

28:30
    Ústečtí se osvobozují. Puk vyhodili do obranného pásma Wolfsburgu.

28:10
    Palin pálil od modré proti Dlouhému těsně vedle.

27:25
    Černý (ÚNL) vyloučen na 2 minuty za podražení.

26:49

Hosté znovu udeřili v přesilové hře. Rosa ještě ve středním pásmu žabkou poslal puk do jizdí TYLEROVI HASKINSOVI, který našel skulinku mezi Dlouhého betony.
    Asistence: Marco Rosa

26:38
    Hosté zakládají svůj útok od své brány.

25:34
    Znovu přesilovka pro hosty. Vyloučen na 2 minuty byl Brož (ÚNL) za napadení.

25:33
    Na hřišti se po faulu na Bina vytvořil jeden velký chumel a málem z toho byla šarvátka.

25:02
    Wolfsburg zamknul Ústecké borce ve své třetině.

24:15

24:14
    Ústečtí vyhodili puk přes celé hřiště.

23:09
    Hosté se skvěle pohybovali v útočném pásmu a vznikla z toho střela Kohla, se kterou si Dlouhý bez větších potíží poradil.

22:15
    Na domácí straně vyloučen na 2 minuty Holomek (ÚNL) za podražení.

22:01

21:28
    Ústečtí začali rozjíždět kolotoč v útočném pásmu, ale Dostálek přikopl puk pouze k hráči Wolfsburgu.

20:59
    Sklenička zakládá útok zpoza domácí svatyně.

20:01
    Ještě na konci první třetiny byl Polaczek (WOL) vyloučen na 2 minuty za sekání.

20:01

Hosté jsou od začátku zápasu aktivnějším družstvem. Sice měli Ústečtí Lvi možnost skórovat dokonce v přesilovce 5 na 3, ale této výhody nevyužili. Naopak hosté při klasické přesilovce v 18. minutě dokázali díky spolupráci Haskinske a Rosy poodskočit na aktuálních 0:1.

20:00

19:34
    Hosté z Wolfsburgu dohrávají třetinu v útočném pásmu.

19:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

17:38

Po úniku Haskinske po pravé straně přihrál jmenovaný do prostoru mezikruží přímo na hůl MARCA ROSA a ten střelou nad beton překonal ležícího Dlouhého.
    Asistence: Tyler Haskins

16:42
    Rod vyhodil přes celé kluziště puk.

16:20
    Dostálek (ÚNL) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

15:55
    Dlouhý nahazovanou střelu raději pokryl a bude se vzahozovat po jeho pravici.

15:02
    Kloz nezachytil na modré čáře puk a domácím byl odpískáno zakaázané uvolnění.

14:33
    Postavení mimo hru hostů.

13:31
    Milley s Haskinsem ujeli 2 na 1. Druhý jmenovaný zakončil těsně vedle pravé tyče.

12:59
    Mayer jen těsně minul bránu při střele z mezikruží.

12:35

11:38
    Ofsajd v podání hráčů Wolfsburgu.

11:00
    Vobořil vyhodil puk přes celé hřiště.

10:35
    Za držení protihráče vyloučen na 2 minuty Meidl (ÚNL).

10:21
    Vhazování po levici Dlouhého.

09:55
    Sklenička se snažil založit útok zpoza svatyně Dlouhého. Přihrávka ale nenašla svého adresáta a Wolfsburg mohl zaútočit.

08:35

08:10
    Domácí rozjíždějí kolotoč v útočné třetině. Nikdo však zatím nedokázal zakončit.

06:57

06:51
    Grin pálil od modré a jen těsně minul bránu.

06:35
    Slovan si zahraje 21 sekund přesilovku 5 na 3. Hráč Keller (WOL) vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

05:52
    Wolfsburg vyhazuje puk ze své třetiny a nahání vteřinky.

04:57
    Za hru vysokou holí byl vyloučen Wurm (WOL) na 2 minuty.

03:45
    Höhenleitnerova střela sražena do ochranné sítě.

03:30
    Icing hostů. Vzhazovat se bude po levici Vogla.

02:55
    Hosté zahajují útok ze své třetiny.

02:21
    První střela v podání domácích na bránu Wolfsburgu.

01:34
    Hosté od úvodního hvizdu atakují branku Ústeckých Lvů.