Kližan – Gasquet 0:2 (kon.) | Pospisil – Štěpánek 2:0 (kon.)
6 6
Aleksandr Dolgopolov
0
3 4
cz Streda 07.08.2013, 19:45ATP Montreal - Omnium Banque National présenté par Rogers (tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek večera. Na počtenou. (21:06:50)

A je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které nakonec zvládl lépe Tomáš Berdych, který porazil Alexandra Dolgopolova 2:0 na sety a postoupil do dalšího kola.

Začátek prvního setu patřil Ukrajinci, který se dostal do vedení 3:1. Jenže pak Tomáš Berdych zabral a vyhrál pět her v řadě. Nakonec tedy první sadu získal v poměru 6:3.

Ve druhém setu to byl větší boj. Alexandr Dolgopolov nedokázal v úvodu využít několik brejkbolů a tak udeřil Berdych, který vzal svému soupeři podání. Pak už žádný brejk nepřišel a Berdych tedy tuto sadu vyhrál 6:4.

Konec zápasu

6:4
    Tomáš Berdych ukončil tento gem bodem přímo z podání a nakonec vyhrává tento zápas a zaslouženě postupuje do dalšího kola!

40-30
    Ale Alexandr Dolgopolov první odvrátil dělovým forhendem, Berdych byl bez šance.

40-15
    Tomáš Berdych má dva mečboly!

30-15
    Po dobrém podání se Berdych vydal k síti, kde celou výměnu ukončil.

15-15
    Tomáš Berdych si pomohl esem.

0-15
    Po slušném returnu napálil český tenista míček jen do sítě.

5:4
    Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    Tentokrát to Alexandr Dolgopolov zvládl, udržel si své podání a snižuje na rozdíl jednoho gemu. Podávat na vítězství ale půjde český tenista.

15-40
    Nyní to Alexandr Dolgopolov celé uspěchal a odehrál míček jen za postranní lajnu.

0-40
    Alexandr Dolgopolov si pomohl bodem přímo z podání a má tři gemboly.

0-30
    Berdych pokazil úder a další fiftýn putuje na konto Ukrajince.

0-15
    Alexandr Dolgopolov začal tento gem nechytatelným forhendem, ze kterého poslal míček přesně na lajnu.

5:3
    Výborně. Alexandr Dolgopolov napálil míček až za základní čáru a Berdycha dělí jeden gem od vítězství v tomto utkání.