Tel Aviv – Bazilej 3:3 (kon.) | FCSB – Dinamo Tbilisi 1:1 (kon.) | Maribor – APOEL 0:0 (kon.)
Skenderbeu – Karaganda 3:2 (kon.) | Fenerbahce – Salzburg 3:1 (kon.) | Partizan – Razgrad 0:1 (kon.)
Grasshoppers – Lyon 0:1 (kon.)
KS Skenderbeu Korce
3:2 (3:1)
FC Šachtar Karaganda
cz Utorok 06.08.2013, 20:00 • Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa, Tirana • Liga majstrov (predkolá)

85
    Třetí a závěrečné střídání domácího celku. Dohrál Ademir a zbývající minuty odehraje Erbim Fagu.

72
    Je tu poslední střídání hostujícího celku. Z trávníku odchází Sergej Chizničenko a zbývající minuty budou patřit Igoru Zenkovičovi.

67
    Karaganda právě vstřelila branku!
    Patrně je rozhodnuto o postupujícím, neboť hostující MAKSAT BAJZHANOV zužitkoval Finončenkovu přihrávku a snížil na 2:3 z pohledu Karagandy.

64
    Další střídání domácích. Mario Morina míří na lavičku, odkud vstal Muzafer Ejupi.

61
    Oba trenéři nachystali střídání, u domácích odchází Željko Tomić a místo něj nastupuje Leonit Abazi. U hostů má dnes splněno Andrej Poryvajev a místo něj bude hrát Jevgenij Tarasov.

59
    Další karetní trest, tentokrát žlutý. Potrestaným je domácí Željko Tomić.

54
    Ajaj, tohle je pro domácí velká potíž, Pero Pejić dostal za svůj faul na Poryvajeva rovnou červenou kartu a odchází tak do sprch!

46
    Hosté do druhé půle vystřídali, do hry už nezasáhne Sergij Malij, do hry se naopak zapojí Maksat Bajzhanov.

45+2
    Žlutou kartu dostává hostující Aldin Džidić.

45
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

38
    Jedno je jisté, prodloužení dnes neuvidíme. Střelecký koncert pokračuje a poprvé se dnes prosazují hosté. Po Simčevićově přihrávce se trefil SERGEJ CHIZNIČENKO a tímto gólem tak opět posouvá svůj tým do dalšího předkola.

29
    Skenderbeu Korca právě vstřelilo branku!
    Náskok Karagandy je pryč, BLENDI SHKEMBI proměnil i druhý pokutový kop a je to 3:0! Pokud by zápas skončil tímto stavem, šlo by se do prodloužení.

29
    Stejně jako před chvílí, i tentokrát je zákrok odměněn žlutou kartou, nyní ji spatřil Sergij Malij.

28
    Neuvěřitelné, je tu další pokutový kop pro Skenderbeu!

20
    Náskok Karagandy se smrskl na pouhý jediný gól! K penaltě se postavil BLENDI SHKEMBI a svou trefou upravuje na 2:0!

20
    Nikola Vasiljević za svůj zákrok dostává žlutou kartu!

19
    Penalta pro domácí tým! No, zápas začíná dostávat grády!

9
    Co se nepovedlo před chvílí, dokončil ŽELJKO TOMIĆ nyní. Po Orelesiho přihrávce poprvé rozvlnil síť za Mokinem a uvidíme, co tento gól přinese do dalších minut.

Aleš Pur

Góly: 9. Tomić (Orelesi), 20. Shkembi (pen.), 29. Shkembi (pen.) – 38. Chizničenko (Simčević), 67. Bajzhanov (Finončenko)

Karty:   59. Tomić (SKK) – 20. Vasiljević (KRG), 29. Malij (KRG), 45+2. Džidić (KRG)   54. Pejić (SKK)

KS Skenderbeu Korce: Shehi – Ademir (85. Fagu), Radaš, Gvozdenović, Arapi – Tomić (61. Abazi), Lilaj, Orelesi – Shkembi – Pejić, Morina (61. Ejupi). Trenér: Mirel Joca.
    FC Šachtar Karaganda: Mokin – Džidić, Malij (46. Bajzhanov), Vasiljević – Poryvajev (61. Tarasov), Vičius, Cañas, Ghazarjan – Chizničenko (72. Zenkovič), Finončenko, Simčević. Trenér: Viktor Kumykov.

Rozhodca: Ivan Kružliak – Martin Balko, Tomáš Somolani (všichni SVK)