Sparta Praha – A. Mytišči 3:1 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 3:2 (kon.)
Piešťany – Francúzsko 3:1 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
Lev Praha
cz Piatok 02.08.2013, 17:00 • Pajulahti • Prípravný zápas

58:35
    A je tu další šance Lva na snížení. Vikharev je vyloučen za hrubost. Kouč Sýkora si bere oddechový čas a snaží se vymyslet závěrečný tlak.

54:40
    A je tu další vyloučení Čerepovce. Stasenko zvedl puk z ledu rukavicí a je po právu potrestán.

54:29
    Dvojnásobné vyloučení Severstalu. Klimenko nejprve podrazil Novotného a poté udeřil Mikuše do tváře. Lev si zahraje dvě minuty 5 na 3.

50:50
    Na druhé straně už ale rozhodčí vylučovat musí. Azevedo podražen, dvě minuty si odsedí Buchnevich.

39:40
    Christensen to přehnal s obrannou aktivitou a osekával na modré čáře Serkina. To se nelíbilo rozhodčímu, který kanadského útočníka vyloučil.

35:45
    Thörnberg ve středním pásmu podrazil Popova a Čerepovec si zahraje přesilovku.

30:25
    Novotný pěknou žabičkou vyslal do obrovské šance Thörnberga. Švédský sniper, ale ve vyložené šanci minul branku.

23:40
    Jaakola sekl unikajícího Kavyrshina a půjde si na dvě minuty sednout na trestnou lavici.

11:39
    Dedunov zahákoval Danielssona a Lev si zahraje druhou přesilovku.

07:59
    Vyloučení tentokrát na straně Lva. Mikuš hasil požár před Engrenem pouze za pomoci faulu. Taktickým faulem tak zamezil obrovské šanci.

4:31
    Klimenko podrazil pronikajícího Birnera a Lev si zahraje první přesilovku.

Ondřej Kalát

Góly a asistencie: 28. Antipov (Buchnevich, Vikharev), 41. Videll (Berdnikov), 49. Gimbatov (Kavyrshin) – 45. Kubalík (Ramstedt), 59. Christensen (Danielsson, Ševc)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Peretiagin) – Kalashnikov, Stasenko, Andersen, Shinin (A), Sakharusov, Serkin, Popov – Kazakovtcev, Videll, Gimbatov, Antipov, Fedoseev, Solyarov (C), Berdnikov, Kavirshin, Klimenko, Buchnevich, Dedunov, Vikharev, Monakhov, Zemchenko.
    Lev Praha: Engren (Lukáš) – Jaakola, Porseland, Ševc, Němec (C), Mikuš, Oystrick (A), Nakládal, Krejčík – Novotný, Azevedo, Ridderwall – Thörnberg, Christensen, Danielsson – Birner (A), Cingel, Řepík – Kubalík, Tatíček, Ramstedt.