Irtyš Pavlodar – Levski Sofia 2:0 (kon.) | Gefle – Narva 5:1 (kon.) | Chazar Lenkoran – Sliema 1:0 (kon.)
Pjunik – Teteks 1:0 (kon.) | Ventspils – Broughton 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Breidablik 0:0 (kon.)
Podgorica – Fehérvár 1:0 (kon.) | Turnovo – FK Sūduva 3:2 (5:4 po pen.) | Žilina – Kutaisi 3:3 (kon.)
Aktobe – Gandzasar 2:1 (kon.) | Minsk – Kruoja 5:0 (kon.) | Dudelange – Milsami 0:0 (kon.)
Inter Turku – Víkingur 0:1 (kon.) | Karabach – Met. Skopje 1:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Bala Town 3:1 (kon.)
FK Liepāja – Prestatyn 1:2 (3:4 po pen.) | Skonto FC – FC Tiraspol 0:1 (4:2 po pen.) | Valletta – La Fiorita 1:0 (kon.)
Zrinjski Mostar – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | Malmö – Drogheda 2:0 (kon.) | Mariehamn – Keşla FK 0:2 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 7:2 (kon.) | Vaduz – Čichura 1:1 (kon.) | Celje – Tromso 0:2 (kon.)
Plovdiv – Astana 5:0 (kon.) | Kukësi – Flora 0:0 (kon.) | Giurgiu – Domžale 2:0 (kon.)
HB Tórshavn – Vestmannaeyjar 0:1 (kon.) | Glentoran – Reykjavík 0:3 (kon.) | Honvéd Budapešť – Čelik 9:0 (kon.)
Novi Sad – Hibernians FC 3:2 (kon.) | St Patrick´s – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Libertas – FK Sarajevo 1:2 (kon.)
Gefle IF
5:1 (1:0)
JK Trans Narva
cz Štvrtok 11.07.2013, 17:00 • Norrporten Arena, Sundsvall, Švédsko • Európska liga (predkolá)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

V úvodním zápase v Tallinu v Estonsku prohrál domácí Trans Narva s Gefle jasně 0:3, když ve 43. minutě dostal do vedení švédský tým A. Dubõkin a gól do šatny zřejmě rozhodl o průběhu celého zápasu. Po přestávce, přesně v 57. minutě zvýšil vedení Gefle Dahlberg a na konečných 3:0 upravil ve třetí minutě nastavení Lantto. Švédský tým je tak neskutečně blízko postupu do 2. předkola Evropské ligy.

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání Evropské ligy mezi domácím Gefle IF ze Švédska a hostujícím estonským Trans Narva, který se odehraje na stadionu Norrporten Arena v Sundsvallu a utkání povede trojice anglických rozhodčích, hlavní Oliver a na čarách mu budou asistovat Long a Lennard.

Gefle IF: Hedvall ─ Portin, Mård, Wikström, Olsson ─ Lantto, Hansson, Faltsetas, Phezekela ─ Oremo, Dahlberg

JK Trans Narva: Ponyatovski ─ Shesterkov, Nasterovski, Kitto, Kulikov – Kazakov, Irié – Dubõkin, Taar, Perepļotkins – Jõgi

Rozhodčí: Oliver – Long, Lennard.

1

2
    Gefle si připisuje hned ve druhé minutě utkání střelu, ale Oremo pálí mimo.

2
    Portin rozehrává volný kop z pravé strany na polovině soupeře, míč se dostává k Faltsetasovi, ten střílí, ale také vedle.

3
    Gólman Ponyatovski může vykopávat od brány, míč však získává soupeř.

3
    A téměř okamžitě musí Ponyatovski "hasit" nebezpečí před vlastní bránou, střelu Dahlberga však zkrotit dokázal.

4
    Gelfe IF v úvodu utkání jasně aktivnější, další odkop od brány Narvy.

5
    Hosté mají k dispozici autové vhazování z pravé strany na polovině soupeře.

6
    Míč však získává soupeř.

7
    Střelu Lantta nenadělala problémy Ponyatovskimu.

8
    První rohový kop bude zahrávat domácí tým, Portin si staví míč k pravému rohovému praporku.

9
    Míč však získávají hosté, kteří se snaží rychle zaútočit, ale obrana Gelfe se dokázala rychle zformovat.

9
    Oremo se snaží protlačit k bráně soupeře, ale jeho snaha je marná, rozhodčí pískají ofsajd.

10
    Druhý rohový kop pro domácí Gelfe, z pravé strany rozehrává opět Portin.

11
    Obrana Trans Narva situaci zvládla, u míče však domácí fotbalisté zůstávají.

13
    Gefle mají míč a postupují na polovinu soupeře, je z toho autové vhazování z levé strany na polovině soupeře.

15
    Mård fauluje Taara, hosté získávají míč.

16
    Přesto míč končí až u Ponyatovskiho, ten vykopává.

17
    Gefle právě vstřelilo branku!
    Převaha domácího týmu vyústila ve vedoucí gól! Prosazuje se třiadvacetiletý MARCUS HANSSON.

18
    Statistika střel–na bránu: 3 : 0, mimo bránu: 6 : 0.

19
    Iriemu je pískán faul, a to právě na střelce prvního gólu, domácího Hanssona, míč na straně domácích.

20
    Další faul Irieho, tentokrát byl faulován domácí Lantto, Faltsetas rozehrává volný kop.

21
    Hosté však nemají problém s touto akcí a získávají míč.

22
    Pozor, Lantto se dostává do zakončení, střílí, zablokovaná střela, dobrý pokus!

23
    Hosté kombinují na polovině soupeře, ale ztrácí míč, ten končí až u gólmana Hedvalla, který vykopává.

25
    Volný kop mají k dispozici hosté, po předchozím faulu Faltsetase.

26
    Volný kop rozehrává Shesterkov, je z toho přímá střela, ale pouze vedle brány.

26
    Hosté se nyní musí rychle vracet, domácí jdou do protiútoku, jejich snahu končí faul hostujícího Perepļotkinse, který nedovoleně atakuje Lantta.

27
    Faltsetas rozehrál volný kop, míč se dostal k Oremovi, který zakončuje, ale netrefuje bránu.

28
    Útočnou akci domácích končí odpískaným ofsajdem Dahlberga.

28
    Jõgi dostává žlutou kartu, je tak prvním potrestaným hráčem v utkání.

30
    První půl hodina hry za námi, domácí stále aktivnější a zaslouženě tak vedou, když se v 17. minutě prosadil Hansson. Postupové šance hostů tak klesly na minimum.

30
    Pozor, to je pro Trans Narva hodně nepříjemné! Shesterkov dostává za svůj faul na Phekezela rovnou červenou kartu!

32
    Hosté tak hrají pouze o deseti, to bude hodně těžké na půdě švédského favorita.

33
    Domácí Phekezela nemůže po faulu Shesterkova pokračovat ve hře, je tu střídání. Na hřiště přichází Adukor.

35
    A právě střídající Adukor hned po svém příchodu na hrací plochu fauluje, a to Dubõkina.

37
    Zablokovaná střela Dahlberga, Oremo se ještě snaží zakončit, ale hosté získávají míč.

39
    Domácí kombinují na polovině hřiště.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté prohrávají a co víc, hrají bez vyloučeného Shesterkova.

42
    Fotbalisté Gefle nikam nespěchají.

44
    Hostující gólman Ponyatovski má míč ve své moci a vykopává.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, střelecký pokus Orema, míč končí vedle brány.

45+1
    Mård fauluje Jõgiho, hosté mají k dispozici volný kop.

45+2
    Volný kop rozehrál Perepļotkins, je z toho zablokovaná střela.

První poločas právě skončil, a to výhrou domácího týmu Gefle IF, který vede od 17.minuty brankou Hanssona. Domácí byli jasně lepší, o čemž svědčí i statistika po prvním poločase – střely celkem: 12 : 2, střely na bránu: 5 : 0. Hosté tak musí dohánět již čtyřgólový náskok soupeře, v součtu s úvodním zápasem. Jejich situace je o to komplikovanější, že od 30. minuty hrají pouze o deseti, bez vyloučeného Shesterkova, který nepříjemně atakoval Phezekelu, jenž musel být vzápětí střídat a v utkání dál již nepokračuje.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:02 hodin.

46

46
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Jõgi, přichází Škinjov.

46
    Lantto fauluje na polovině soupeře, míč získávají hosté.

47
    Skvělý vstup domácího týmu do druhého poločasu, JOHAN OREMO dává, po přihrávce od Dahlberga, druhý gól Gefle IF.

50
    To je již hodně nepříjemné pro hostující tým, MIKAEL DAHLBERG dává třetí gól domácího Gefle a je rozhodnuto. Asistoval mu Hansson, střele prvního gólu.

51
    Střelec z předchozí minuty znovu pálí, tentokrát Dahlberg posílá míč vedle brány.

53
    Domácí kombinují na polovině soupeře, ale není z toho žádné ohrožení branky Narvy.

55
    Střela Faltsetase míří na bránu, Ponytovski odvrací na roh.

55
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Perepļotkins, přichází Lvov.

56
    Střídání v týmu Gefle IF: ze hřiště odchází Lantto, přichází Lundevall.

56
    Portin se konečně dostává k rozehrání rohového kopu, míč se dostává k Oremovi, ten zakončuje, ale netrefuje bránu.

58
    Dahlberg se dostává do zakončení, Ponyatovski chytá.

59
    Faltsetas bude rozehrávat rohový kop domácích.

60
    Oremo zakončuje, výtečný Ponyatovski chytá.

60
    Po hodině hry je jasné, že na 99% postupuje do dalšího kola Gefle IF!

62
    Hosté se dostávají k rozehrání rohového kopu z levé strany.

63
    Dubõkin centruje do vápna, ale obrana Gefle v klidu odvrací.

65
    Střídání v týmu Gefle IF: ze hřiště odchází Dahlberg, přichází Tönros.

67
    Lundevall střílí, obrana zablokovala jeho střelu, ale pouze na roh.

67
    Domácí Faltsetas rozehrává z levé strany, obrana Narvy odvrací.

69
    Portin fauluje Taara, hosté mají k dispozici volný kop. Sám faulovaný Taar rozehrává, ale netrefuje bránu.

71
    ERIC TÖNROS dokonává debakl hostů, po asistenci Orema dává čtvrtý gól domácího týmu.

74
    Znovu se Tönros snaží překonat gólmana Ponyatovskiho, ten ale jeho střelu chytá.

75
    Gefle doslova "drtí" svého soupeře, po zblokované střele Hanssona mají domácí k dispozici rohový kop.

76
    Faltsetas rozehrává, Tönros se opět dostává do zakončení, výtečná střela!

78
    Opět se domácí dostávají k rozehrání rohového kopu, znovu si míč staví Faltsetas, posílá míč na Wikströma, ten netrefuje bránu.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka odvetného utkání, o vítězi a o postupujícím je již rozhodnuto, i přesto, že nyní se dostal ke střele hostující Lvov, který však posílá míč pouze mimo bránu.

82
    Trans Narva právě vstřelil branku!
    Hosté se poprvé v utkání prosazují a zaznamenávají čestný úspěch! První gól Trans Narvy dává GERMAN-GURI LVOV.

84
    Domácí rozehrávají rohový kop z levé strany.

84
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Kulikov, přichází Kutuzov.

84
    Po vysřídání se domácí Portin dostává k rozehrání rohového kopu, obrana Narvy odvrací.

86
    Domácí, kteří mají velice luxusní náskok, nepolevují v útočení!

87
    Oremo střílí, míč zblokován na roh.

88
    Faltsetas rozehrává, ale Oremo fauluje gólmana Ponyatovskiho, akce Gefle končí.

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací doby, domácí mají míč na svých kopačkách, Tönros střílí, Ponyatovski chytá.

90+1
    Debakl dokonán, pátou branku domácího týmu, po rohovém kopu Portina, dává JOHAN OREMO, který tak s největší pravděpodobností stanovil i konečné skóre dnešní odvety.

Ano, je to tak, hned po rozehrání rozhodčí končí tento zápas, v němž byli jasně lepší domácí fotbalisté švédského Gefle IF, které si tak po vítězství v obou zápasech s přehledem zajistilo postup do druhého předkola Evropské ligy. Estonský zástupce JK Trans Narva v pohárové Evropě končí.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:53:25)