Streymur – Lusitans 5:1 (kon.) | Tre Penne – Shirak 1:0 (kon.)
EB/Streymur
5:1 (2:0)
FC Lusitans
cz Utorok 09.07.2013, 20:00 • Tórsvøllur, Torshavn • Liga majstrov (predkolá)

To je z tohoto zápasu vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:00:39)

Skončilo odvetné utkání prvního předkola Ligy mistrů a po zcela jasném výsledku se může radovat tým z Faerských ostrovů, EB/Streymur. Po remíze v prvním utkání ovládl odvetu a rozebral svého soupeře po výsledku 5:1. Velice dobrý základ byl položen už v poločasu, kdy domácí vedli 2:0 po trefách A. Hansena a Hanssena. Hosté sice Dos Reisem snížili, ale Zachariasen, opět Hanssen a v nastaveném čase Niclasen zařídili vysokou výhru. EB/Streymur se tak může těšit na druhé předkolo a souboj proti Dinamu Tbilisi.

90+3
    EB/Streymur právě vstřelil branku! Demolice hostujícího týmu dostupuje vrcholu, pátý gól celku EB/Streymur zaznamenává po Samuelsenově přihrávce LEIF NICLASEN.

90+2
    Ještě pokus hostů o korekci, Dos Reis si však druhou přesnou trefu nepřipíše.

90
    Domácí tým dohrává utkání v naprosté pohodě, postup je jejich a tak se baví fotbalem. Niclasen vyzkoušel Polovu pozornost, ten už za svá záda ale pátý míč nepustil.

88
    Poslední změna v domácím dresu, Gunnar Zachariasen nemůže pro zranění pokračovat, takže jej nahradí Brian Olsen.

85
    EB/Streymur právě vstřelil branku! LEVI HANSSEN si ale spravuje chuť a po Samuelsenově rohu se prosazuje a upravuje na velice pohodlných 4:1. Na Faerských ostrovech se dnes bude slavit.

84
    Alespoň jeden světlý okamžik pro Lusitans. Hanssen zvolil stejnou stranu jako gólman Pol a ten vyrazil na roh!

83
    Pokutový kop pro EB/Streymur! To je další rána pro hostující celek.

80
    Poslední střídání hostujícího týmu, odchází Leonel Maciel a na zbývající minuty nastupuje Franklim Soares.

79
    Hanssen se už hnal na branku Pola, zastavil ho však praporek pomezního rozhodčího.

78
    Přesněji mířil Bruninho, jenže na Tórgarda si nepřišel.

77
    Nakonec z toho vznikla série tří rohů, a teprve po tom posledním se hosté dostali do zakončení. Martínez minul.

75
    Lusitans se nevzdávají, Dos Reis rozehraje rohový kop.

72
    EB/Streymur právě vstřelil branku! Jedno je jisté, prodloužení dnes neuvidíme! Postaral se o to přesnou ranou čerstvý GUNNAR ZACHARIASEN! Domácí mají postup na dosah ruky.

72
    Druhá změna v domácím dresu, odešel střelec prvního gólu, Arnbjørn Hansen a místo něj se představí Niels Paull Danielsen.

69
    Tým EB/Streymur střídá, odchází Pætur Dam Jacobsen a do hry se zapojí Gunnar Zachariasen.

68
    Snižující trefa nalila hostům novou energii do žil, po dalším výpadu pálil Bruninho, ale mimo tři tyče.

66
    Lusitans právě vstřelil branku!
    Pozor, je tu možné drama! Hosté toiž snižují LUISEM DOS REISEM na 2:1 a pokud by se jim podařilo vyrovnat na 2:2, čekalo by nás prodloužení.

Aleš Pur

Góly: 3. A. Hansen, 38. Hanssen, 72. Zachariasen, 85. Hanssen, 90+3. Niclasen – 66. Dos Reis

Karty:   43. Djurhuus (EBS), 54. Samuelsen (EBS), 65. Dam Jacobsen (EBS) – 15. Sonejee (LUS), 36. Sánchez (LUS), 40. Maciel (LUS), 53. Pinheiro (LUS)   55. Machado (LUS)

Nepremenená penalta: 84. Hanssen (EBS), brankár Pol zneškodnil

EB/Streymur: Tórgard – Djurhuus, á Bø, Davidsen, Nielsen – Dam Jacobsen (69. Zachariasen, 88. B. Olsen) – Hanssen, Niclasen, Samuelsen, Dam – A. Hansen (72. Danielsen). Trenér: Rúni Nolsøe.
    FC Lusitans: Pol – Maciel (80. Soares), Brito, Sonejee, Martínez – Pinheiro (58. Zarioh) – Sánchez, Machado, Bruninho, Jiménez (65. Puente) – Dos Reis. Trenér: Carlos Sanchez.

Rozhodca: Raymond Crangle – Gareth Eakin, Andrew Neeson (všichni NIR)