Mladá Boleslav – Žižkov 2:4 (kon.) | Brno – Senec 3:1 (kon.) | Opava – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 2:1 (kon.) | Třinec – Ostrava 1:1 (kon.) | Jihlava – Myjava 0:0 (kon.)
Příbram – Karlsruher SC 0:1 (kon.) | Brno – Senec 4:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Dnipropetrovsk 2:2 (kon.)
Slezský FC Opava
3:1 (1:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
cz Utorok 02.07.2013, 17:00Prípravný zápas

88
    Opava právě vstřelila branku!
    Svým druhým gólem v zápase stanovil konečný výsledek RADOVAN LOKŠA.

48
    Domácí otáčejí stav utkání hned v úvodu druhé půle. Trefil se RADOVAN LOKŠA.

45
    Slezané těsně před přestávkou srovnávají stav zásluhou testovaného libereckého mladíka TOMÁŠE KOMENDY.

43
    Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
    Hosté jsou za svou aktivitu na hřišti odměněni brankou a v utkání se tak ujali vedení. Autorem úvodní trefy je MOMO.