Boston Bruins
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Chicago Blackhawks
cz Utorok 18.06.2013, 02:15 • TD Garden, Boston, Massachusetts • Play-off NHL

Finále Stanley Cupu pokračuje čtvrtým zápasem v noci ze středy na čtvrtek, který na serveru onlajny.com opět přineseme v podrobné reportáži. Já Vám děkuji za pozornost a někdy se opět těším na počtenou! (05:07:02)

3. Daniel Paille (BOS) 1+0

Ve třetím zápase finálové série vítězí tým Boston Bruins 2:0 a ujímá se vedení 2:1 na zápasy! Nutno říci, že je to zasloužený výsledek, jelikož Medvědi dnes byli lepší než jejich soupeř, který působil trochu unaveným a zakřiknutým dojmem. Oba góly padly ve druhé třetině. Hned v jejím úvodu otevřel skóre Daniel Paille a ve 35. minutě zvýšil po přihrávce Jaromíra Jágra v přesilovce Patrice Bergeron. Ve třetí části už hokejisté Bostonu vítězství uhájili a Tuukka Rask se tak může radovat ze třetí "nuly" v play off a první ve finálové sérii.

Střely na branku – 35:28

Stav série – 2:1

60:00

59:49
    Takže pětiminutové tresty pro Marchanda a Shawa a po dvou minutách dostávají Chára s Bickellem.

59:49
    Sudí ještě rozdali pár trestů, ale tak velká šarvátka, aby hrozily nějaké dodatečné disciplinární tresty, to určitě nebyla.

59:49
    Bickell se pustil do křížku s obrem Chárou, který hráče Chicaga povalil jako kuželku.

59:49
    Teď už je jasné, že Boston zvítězí. Hráči Chicaga alespoň vyvolali hromadnou šarvátku.

59:17
    Střelu Bickella zastavila tyčka, Rask měl teď i štěstí!

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Domácí vyhazují tak, že z toho není icing.

58:15
    Černí jestřábi bez gólmana!

58:15
    105 vteřin před koncem přerušuje Rask hru.

57:56
    Krejčí na ledě a s hosty to již vypadá špatně.

57:46
    Domácí se osvobodili po dobré práci Peverleyho s Kellym!

57:14
    Rozsíval neudržel kotouč v útočném pásmu a je z toho postavení mimo hru.

56:41
    Rask zasáhl vyrážečkou proti ráně Sharpa.

56:04
    Sharp našel Shawa, který zblízka nepřetlačil betony Raska.

55:55
    David Krejčí zatáhl za záchrannou brzdu proti ujíždějícímu Saadovi a přesilovku si zahrají Blackhawks! Asi poslední šance hostujícího mužstva na zdramatizování závěru.