7 7
Tomáš Berdych
0
5 64
cz Piatok 14.06.2013, 13:42 • Centre Court, Queen's Club, Londýn • ATP Queen`s Club - Cinch Championships (tráva)

7:6
    Teď již ale ne! Marin Čilić po hodině a šestačtyřiceti minutách utkání s Tomášem Berdychem úspěšně pokračuje v cestě za obhajobou titulu v Queen'su.

6-4
    Berdych zariskoval a dvakrát mu pomohla páska! Prvně míček překulila na Čilićovu polovinu a po Chorvatově úderu mu pomohla vedle postranní lajny. Úsměvy jsou na místě.

6-3
    Tento return byl pro změnu příliš dlouhý a s Tomášem Berdychem to vypadá velmi zle!

40-A
    Čilić nečekaně zaváhal na síti, kde jen míček sklepl do ní a je tu jedinečná šance pro Berdycha!

40-A
    Brejkbolu jsme se nakonec opravdu dočkali! Čilić poslal míček do sítě.

A-40
    Berdych si připravil Čiliće a vypadalo to, že uvidíme první brejkbol ve druhém setu, Berdychovi se pak ale nepovedla rutinní smeč na síti!

7:5
    Berdychův forhend od základní čáry zamířil příliš daleko a český tenista tak poprvé na turnaji ztrácí své podání, což v současné situaci znamená také prohru v prvním setu s Marinem Čilićem!

40-15
    Jsou tu dva setboly pro Čiliće! Berdychovi znovu nevyšel přechod na síť.

40-15
    Tak to vskutku příjemné není! Místo útoku na vítězství v setu se teď Berdych musí obávat o setrvání v něm, neboť Čilić využil jeho předchodu na síť a skvěle zaútočil.