Hantuchová – Mladenovicová 2:1 (kon.) | Flipkensová – Rybáriková 0:2 (kon.)
1
6 66 4
Štvrtok 13.06.2013, 12:17WTA Birmingham - Rothesay Classic (tráva)

6:4
    Mladenovičovú brejkla a je to tu! Tento nekonečný zápas sa končí, šťastne pre SLOVENSKO!

40-15
    Áno darí sa jej to! Daniela Hantuchová získava vo svoj prospech dva mečbaly! Tak teraz alebo nikdy!

5:4
    Mladenovičová znižuje na 5:4 na gemy.

40-40
    Podarilo sa jej spláchnuť aj tretí brejkbal a sme svedkami ďalšej zhody!

5:3
    Mladenovičovú to už prestalo baviť a z hojdačky zoskočila. Výsledkom je pád Hantuchovej a Mladenovičovej zisk tretieho gemu rozhodujúceho setu.

A-40
    Hantuchová dupla ešte raz a pozrime sa! Prvý mečbal dnešného zápasu má na rakete slovenská tenistka! Výhoda.

5:2
    Hantuchová má ale nahraté a zvyšuje na 5:2 pre seba.

40-0
    Séria pokračuje ďalej! Neskutočná psychická výhoda pre Slovenku! 15 fiftínov ju vystrelilo na cestu za víťazstvom.

4:2
    Už 12 krát po sebe získava Daniela Hantuchová fiftín pre seba! Úžasná hra!

3:2
    Už tri gemy v rade získala Daniela Hantuchová a otočila tak nepriaznivý stav z 0:2 na 3:2.

2:2
    Sme svedkami ďalšieho strateného podania. Na gemy je 2:2 a podávať bude Daniela Hantuchová.

1:2
    A je tu zisk hry pre rodáčku z Popradu! Tento brejk je dôležitý moment.

0:2
    Ďalší fiftín pre Mladenovičovú znamená, že už v treťom sete vyhráva 0:2 na gemy.

0:1
    Čistou hrou to opäť dokázala Kristina Mladenovičová. V treťom sete sa teda ujíma vedenia 0:1.

7:6
    Vyhráva v tie brejku dvojbodovým rozdielom, teda 8:6. Bolo to ochlp ale podarilo sa! Slovenka ešte stále nemá nič stratené, prakticky sa začína od nuly.

6-5
    Daniela má na dosah zisk setu. Je to 6:5 pre slovenskú tenistku.

6:6
    A je tu "tie break"! Stav 6:6 znamená že sa bude rozhodovať v skrátenej hre.

5:6
    Škoda! Daniele Hantuchovej to nevychádza podľa predstáv a stráca svoj servis. Vo vedení je Mladenovičová, ktorá bude podávať na víťazstvo v zápase.

5:5
    Nedarí sa jej to na druhý krát a Mladenovičová získava ďalší gem. V druhom sete je vyrovnané – 5:5.

15-40
    Loptu získava Mladenovičová.

5:3
    Áno je to tak! Daniela Hantuchová víťazí v tejto hre a od zisku prvého vyrovnávajúceho setu ju delí posledný gem.

40-0
    Áno je to oficiálne potvrdené. Stretnutie mešká kvôli dažďu.

40-0
    Dámy a páni, vážení čitatelia!

To, čoho sme sa obávali sa stáva skutočnosťou. Tento zápas bol prerušený! Pravdepodobne je dôvodom počasie.
    30%-ná pravdepodobnosť zrážok v Birminghame sa zrejme naplnila na 100%. Po hodine aj piatich minútach sa teda zápas prerušil za stavu 3:3 v druhom sete.

3:3
    Ten prvý hneď sa hneď stáva skutočnosťou. Je vyrovnané 3:3 na gemy.

2:3
    Vo výhode sa hrá lepšie, v nevýhode samozrejme horšie. Hantuchová chybuje a daruje Mladenovičovej gem.

2:2
    Hantuchová sa vzchopila a vracia Mladenovičovej sériu 8 ziskov bodov v rade!

1:2
    Teraz sa to obrátilo! 4 bodové zápisy po sebe a je tu prvý gem pre Danielu Hantuchovú.

0:2
    Čistou hrou pri vlastnom podaní Mladenovičová zvyšuje stav na 0:2.

0:1
    Prvý gem druhého setu opäť pre Mladenovičovú.

3:6
    Ten s prehľadom využíva na prvý krát, to znamená, že je tu zisk prvého setu práve v prospech 20-ročnej Francúzky – Kristiny Mladenovičovej.

30-40
    Ale Mladenovičová pritláča Hantuchovej nôž ku krku. Drží vo svojích dlhých rukých setbal.

3:5
    Do tretice všetko dobré znamená, že Daniela svoj tretí gembal využíva a znižuje stav na 3:5.

2:5
    Čistou hrou vyhráva Mladenovičová gem a od zisku setu ju delí už len jedna hra.

2:4
    V ďalšej dlhej výmene mala opäť navrch Mladenovičová a brejkla Danielu.

2:3
    A je tu ďalší gem pre Francúzku, ktorá sa dostáva do vedenia.

2:2
    Hantuchovej to teraz nevyšlo, odvrátiť brejkbal. Hru do zbierky získava Mladenovičová

2:1
    Následne brejkla Mladenovičovú a dostáva sa do vedenia 2:1.

1:1
    Áno, podarilo sa jej ju získať a vyrovnáva stav na 1:1.

0:1
    Francúzka vyhráva prvú hru pri svojom podaní. Strany sa vymenia a na podaní bude Slovenka.

Nové informácie upresňujú začiatok stretnutia na 12:15.

Podľa najnovších informácií sa stretnutie opäť raz posúva o 5 minút. Teda 12:10.

Ako vieme zvony už poludnie odbili, no zápas sa ešte nezačal. Mám hlásený mierny posun 5 minút. Teda začať by sa malo o 12:05.