Staněk – Di Mauro 0:2 (kon.) | Nedovjesov – Mertl 2:1 (kon.)
3 3
Alessio Di Mauro
2
6 6
cz Utorok 11.06.2013, 12:08Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka)

3:6
    Ani ve druhém setu nedokázal Robin Staněk lépe vzdorovat svému soupeři a odchází tak z kurtu jako poražený.

3:5
    Jenže dobrým podáním Di Mauro ukončuje tento gem a je pouhý jeden gem od postupu.

3:4
    Staňek si připravil pozici, ale následně forhendem do prostředku sítě vše zahodil a nyní to již bude mít velice těžké.

3:3
    Po zkaženém returnu je srovnáno na 3:3.

3:2
    Nepovedeným returnem je ukončen pátý gem druhého setu.

2:2
    Do třetice nevynucená chyba tenisty z Prahy.

1:1
    Následuje další z velmi nepřesných returnů a my tak máme srovnáno na 1:1.

1:0
    Nakonec se vítězství v prvním gemu tohoto setu nerodilo snadno, ale Staněk to ustál a vede tak 1:0.

3:6
    Return českého tenisty končí těsně za základní čarou a tím je celý první set ukončen.

3:5
    Hned první možnost na zisk servisu soupeře Di Mauro využívá a půjde tak podávat na vítězství v prvním setu.

3:4
    Ani slabší druhý servis nedokázal Staňek zreturnovat a tak opět odchází na lavičku jako hráč, který bude muset dotahovat.

3:3
    Povedené zkrácení hry spojeno s vítězným volejem na síti ukončuje šestý gem. Stále čekáme na první brejkbol zápasu.