San Jose – LA Kings 2:1 (kon.)
San Jose Sharks
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Los Angeles Kings
cz Pondelok 27.05.2013, 02:15 • HP Pavilion, San Jose, California • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:45:20)

Československá stopa v utkání:
    Do dnešního utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

San Jose: 26

LA Kings: 25

3. třetina:

San Jose: 9

LA Kings: 8

Nakonec se domácí nemusí trápit tím, že nedali třetí gól do prázdné brány, protože závěr zápasu dokázali odehrát ve třetině soupeře a dnešním těsným vítězstvím 2:1 si vybojovali sedmé a rozhodující utkání, které se odehraje na ledě Kings v Los Angeles.

60:00

59:32
    Joe Thornton nyní doslova pohrdl nabídkou rozhodnout utkání gólem do prázdné brány a ještě přihrává Pavelskimu, ale nepřesně.

59:22
    Kings jsou v šesti a nyní jsou již ve třetině Sharks.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, domácí vyhrávají vhazování a vyhazují puk do třetiny Kings.

58:48
    A teprve nyní odjíždí Quick z branky, ale rozhodčí zároveň přerušují hru, bude se vhazovat po levici Niemiho, Quick zůstává na střídačce.

58:41
    Vojnov střílí z pravé strany, Niemi chytá.

58:25
    Kings ve třetině Sharks, Quick však stále zůstává v bráně.

57:50
    Zatím k tomu není vhodný okamžik, domácí se nechtějí nechat "uzamknout" ve vlastní třetině.

57:40
    Již se hraje, hosté se brzy odhodlají ke hře bez brankáře.

57:25
    Oddechový čas pro domácí.

57:25
    Ti se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

57:12
    Kopitarovo střele míjí branku, hosté nyní sevřeli domácí před jejich brankou.

56:58
    Vojnov odvedl dobrou práci v obraně a hosté mohou zaútočit.

56:29
    Carter prodlužuje do útočného pásma, ale rozhodčí přerušují hru, Niemi svírá puk ve své výstoji.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 7. Thornton (Pavelski, Boyle), 25. Galiardi (Hannan, Niemi) – 34. Brown (Greene, King)

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Irwin, Boyle, Vlasič, Braun, Stuart, Hannan – Marleau, Couture, Pavelski – Galiardi, J. Thornton, Burns – Sheppard, Wingels, Gomez – Desjardins, Burish, Kearns
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Regehr, Doughty, Scuderi, Greene, Muzzin, Vojnov – Clifford, Kopitar, Williams – Penner, Richards, Carter – King, Lewis, Brown – Richardson, Fraser, Nolan

Rozhodca: O´Rourke, Pollock – Amell, Driscoll

Diváci: 17562