Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – Paríž 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
Toulouse FC
2:0 (2:0)
HSC Montpellier
cz Nedeľa 26.05.2013, 21:00 • Stade Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Češi na hřišti
    Ani v jednom klubu nenastupuje žádný český hráč.

MONTPELLIER HSC
    Hosté jsou na tom v tabulce Ligue 1 o něco lépe, než jejich hostitel, když aktuálně jsou na osmém místě s bilancí patnácti výher a sedmi remíz. Patnáctkrát poznali fotbalisté Montpellieru hořkost porážky a se ziskem dvaapadesáti bodů jsou na osmém místě, s náskokem čtyř bodů na Toulouse a s pouze jednobodovou ztrátou na sedmý Lorient.

TOULOUSE FC
    Domácí vstupují do utkání z pozice desátého týmu francouzské Ligue 1, když v sedmatřiceti odehraných utkáních nasbírali osmačtyřicet bodů, za dvanáct výher a dvanáct remíz. Třináctkrát odešli hráči Toulouse ze hřiště poraženi a s touto bilancí se drží na desátém místě, s pouze dvoubodovým náskokem před dvojicí pronásledovatelů, jedenáctým Rennes a dvanáctou Bastií.

10.08.2012 / 1. kolo / Montpellier – Toulouse FC 1:1

Vítejte u onlajn přenosu utkání osmatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí Toulouse FC přivítá Montpellier HSC.

Toulouse FC: Ahamada – M´Bengue, Yago, Aurier – Sylla, Rabiot, Didot, Sirieix, Akpa Akpro – Tabanou, Ben Yedder

Montpellier HSC: Joudren – Bedimo, El Kaoutari, Mezague, Congré – Mounier, Estrada, Stambouli, Camara – Cabella – Herrera

Rozhodčí: Lesage – Zitouni, Gaillard.

1

3
    Zatím sledujeme opatrný fotbal, po faulu na Camaru budou hosté rozehrávat volný kop na polovině hřiště.

5
    Hlavička Tabanoua letí těsně vedle brány Montpellieru.

5
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Nyní se již domácí prosazují, WISSAM BEN YEDDER si posadil ve vápně vyběhnuvšího gólmana Jourdrena a dává první gól dnešního utkání.

7
    Útočnou akci Toulouse končí hvizd rozhodčího, ofsajd.

8
    Didot nyní "sundal" pronikajícího Mouniera, hosté budou zahrávat zajímavý volný kop z levé strany.

9
    Pro míč si "došel" gólman Toulouse Ahamada.

11
    A domácí jdou do dvoubrankového vedení, svou druhou branku v utkání dává WISSAM BEN YEDDER, hosté se dostávají do těžké pozice!

13
    Sirieix nyní fauluje v těsné blízkosti pokutového území, z levé strany.

14
    Hosté ale tuto šanci nevyužili, míč letí nad bránu.

15
    Útočnou akci Montpellieru zastavuje odpískaný ofsajd.

16
    Hosté budou mít k dispozici volný kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.

17
    Estrada trefuje pravou tyč! Skvěle kopnutý kop, po kterém se gólman Ahamada pouze ohlédl.

18
    Bedimo ještě stihl míč na hrací ploše, hosté zůstanou v útoku.

19
    A vybojovali rohový kop z levé strany.

20
    Hosté z této šance nic nevytěžili, Ahamada může vykopávat od brány.

21
    Po dvaceti odehraných minutách je stav příznivý pro domácí tým, který ale ve statistice držení míče mírně za svým soupeřem zaostávají – 48% : 51%.

22
    Rabiot fauluje na polovině soupeře, hosté získávají míč.

23
    Congré nyní ostře "zajel" do domácího Sylly a rozhodčí mu musí řádně domlouvat, příště to již bude žlutá karta!

24
    Aurier posílá na polovině soupeře dlouhý a nepřesný nákop, domácí ztrácí míč.

26
    Velice povedený střela domácího Tabanoua, který ošálil oba obránce Montpellieru a vystřelil z hranice pokutového území, míč letí nad bránu.

27
    Domácí budou míč k dispozici volný kop ze vzdálenosti necelých šestadvaceti metrů.

27
    Ben Yedder obstřeluje zeď a míč letí jen těsně vedle brány! Skvěle kopnutý kop.

29
    Hraje se převážně na polovině hřiště.

30
    Je za námi půlhodina hry, domácí vedou o dvě branky a zatím kontrolují hru.

32
    Rabiot nic nevymýšlí, trojice obránců by ho nepustila do pokutového území, rozhodl se ke střele, míč letí nad bránu Montpellieru.

33
    V posledních několika minutách se hostům nepodařilo přejít přes půlící čáru.

34
    Po hlavičce jednoho z obránců Montpellieru mají domácí výhodu rohového kopu z pravé strany. Obrana Toulouse odvrací.

35
    Rohový kop pro Montpellier z levé strany. Domácí hráči vytlačili soupeře až k půlící čáře.

37
    Congré centruje z pravé strany do vápna Toulouse, nakonec je z toho střela Didota, která míří vedle brány.

38
    Congré odvrací do autu, domácí vhazují na polovině soupeře z levé strany.

39
    Tabanou se dostává do zakončení z místa pokutového území, fantastický zákrok gólmana Joudrena!

40
    Začíná poslední pětiminutovka první půle, sledujeme zatím velmi pohodový fotbal, ani jeden z týmů se do útoku příliš nehrne, přesto domácí již mají na svém kontě dva góly.

41
    Dlouhý centr z levé strany do pokutového území Toulouse, obrana odvrací.

43
    Hosté kombinují na polovině soupeře, před pokutovým územím Toulouse, ale zatím marně hledají skulinku v dobře zorganizované obraně.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, domácí stále vedou 2:0 a vypadá to, že za tohoto stavu oba týmy odejdou do kabin.

Ani vteřinu nenastavil sudí v prvním poločase a po vypršení pětačtyřiceti minut poločas končí. Domácí jsou zatím rozhodně spokojenější, když po dvou brankách Ben Yeddera vedou 2:0. Na fotbalisty Montpellieru čeká ve druhém poločase těžká práce, pokud chtějí odvézt z Toulouse nějaký ten bod.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:00 hodin.

46

47
    Hosté začínají druhý poločas velice aktivně, svírají obranu Toulouse v jeho pokutovém území.

48
    Centr z levé strany odvrací Yago.

49
    Po faulu na půlící čáře se hosté zbavují šance zaútočit.

50
    Ale ani jeden z týmů nyní nedokáže udržet déle míč na svých kopačkách, hra je hodně neurovnaná.

51
    Cabella si staví míč na místo, odkud kopne volný kop.

52
    Jeho střela ze vzdálenosti přibližně pětadvaceti metrů končí však pouze ve "zdi".

53
    Didot získává míč poté, co ho hosté ztrácí při útočné akci.

54
    Sirieix se u pokutového území Montpellieru marně natahuje po míči, ten získává obrana soupeře.

55
    Výborný obranný skluz Rabiota na polovině hřiště, kterým zastavil nadějný protiútok soupeře.

56
    Montpellier bleskově střídá, na hřiště vbíhá J. Martin, který nahradí Mouniera.

57
    Cabella nyní jen tak tak netrefil neskutečně ostrým zákrokem Didota, který uchránil své nohy před nepříjemným zraněním výbornou kličkou!

58
    Další faul hostů, tentokrát se provinil Bedimo, ale on není za svůj faul potrestán žlutou kartou.

59
    Poprvé střídají i domácí, ze hřiště odchází Tabanou, místo něho přichází Braaten.

60
    Je za námi hodina hry, hosté stále marně dobývají branku soupeře, Toulouse drží své dvoubrankové vedení z prvního poločasu.

63
    El Kaoutari posílá dobrý centr z pravé strany, v pokutovém území naskakuje Herrera, který hlavičkuje pouze mimo.

64
    Hosté střídají, na hřiště přichází Jeunechamp, který nahradí El Kaoutariho.

65
    Drobný faul domácích, hosté rychle rozehrávají.

66
    Nakonec je z toho střela Camary zpoza šestnáctky, pouze nad bránu.

67
    Toulouse opět střídá, Syllu nahradí Ninkov.

68
    Míč v moci gólmana Ahamady, který vykopává před dotírajícím Herrerou.

70
    Hosté nyní dvakrát nebezpečně zahrozili, centr z pravé strany musí Sirieix odvracet na roh.

71
    Ten bránící Braaten odhlavičkovává na další roh, tentokrát z pravé strany.

72
    Míč končí v rukavicích gólmana Ahamady, který vyskočil nejvýše.

73
    Yago v dobrém obranném zákroku, skluzem zastavuje pronikajícího soupeře a zahrává na roh.

74
    Ještě před jeho rozehráním tu máme dvojstřídání, hosté stahují ze hřiště Estradu, nahradí ho Pitau.
    V sestavě Toulouse nahradí Auriera Regattin.

76
    Montpellier rozehrával dva rohové kopy, oba z levé strany a oba dokázala odvrátit obrana Toulouse.

77
    Po výtečném zákroku Joudrena, který vytěsnil střelu jednoho z domácích hráčů zpoza šestnáctky, budou mít fotbalisté Toulouse výhodu rohového kopu z pravé strany.

78
    Ale již to tak vypadá, že "střelný prach" byl vystřílen v úvodu utkání a do konce se snad již žádné branky nedočkáme.

79
    Oba týmy se nyní trumfují v rohových kopech, hosté kopou další z pravé strany.

79
    Ve vápně se ale nikdo v bílém dresu do zakončení nedostal.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka dnešního utkání, stav je stále nezměněn – Toulouse vede 2:0.

82
    Odpískaný ofsajd zastavuje útočnou akci Toulouse.

84
    Regattin vhazuje z levé strany na polovině Montpellieru.

85
    Míč má Akpa Akpro, který je vytlačen až ke středovému kruhu.

85
    Tam ale Akpa Akpro fauluje a ač se možná také sám zranil, jeho ostrý skluz na Stambouliho je po zásluze oceněn žlutou kartou.

86
    Míč končí v náruči gólmana Ahamady, který rozehrává.

87
    Míč letí na polovinu Montpellieru, kde ho hráči v bílých dresech odehrávají pouze do autu.

88
    Toulouse tak má k dispozici autové vhazování z levé strany na polovině soupeře, ale po nepřesném hodu o míč přichází.

89
    Congré musí nyní strpět důraznou domluvu od sudího Lesageho za faul na Braatena, kterého "zkosil" v blízkosti levého rohového praporku na vlastní polovině a nakonec za to dostává i žlutou kartu! A zřejmě za řeči dostává další žlutou Pitau.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+2
    Míč se odráží k Joudrenovi, ten rozehrává, ale nepřesně, míč získávají domácí fotbalisté.

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, hraje se převážně na polovině hřiště.

Je konec, již se nic nestane, domácí kouč Casanova přijímá gratulace, jeho tým zvládl dnešní zápas a tři body si zajistil vítězstvím 2:0. Obě branky vstřelil jediný hráč, a to Ben Yedder, který se dvakrát trefil v samém úvodu zápasu – v 5. a v 11. minutě. Od té doby se již skóre nezměnilo a zápas tak skončil vítězstvím Toulouse, které se loučí pro tuto sezónu se svými fanoušky.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:50:17)