Dukla – Jičín 30:28 (kon.) | Plzeň – Zubří 30:30 (kon.)
cz Sobota 18.05.2013, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Suchý, Filip – Kastner 3, Sviták 1, Šik 6, Mráz, Piskač 1, Kotrč 2, Polášek 8, Rams 5, Krupa 2/1, Tesař, Syřínek, Lehocký 2

HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka – Rychna, Král 2, Bareš 1, Naimann 5, Babák 2, Lepieš 1, Kvasnička 4, Vocásek 3, Drbohlav 2, Zeman 2, Kraus 5, Weintritt 1 (18:17:15)

Klasická poslední desetiminutovka rozhodla o konečném výsledku. Velkou část utkání si udržoval vedení Jičín. Ve 48. minutě ještě vedl pětibrankovým rozdílem. Dukla se ale postupně dotahovala a až 2 minuty před koncem vyrvonala rychlým útokem Jakuba Kastnera. A nakonec urvala 2 důležité body při konečném výsledku 30:28.

60
    Konec zápasu. (30:28)

60
    V posledních vteřinách přidává 30. gól Zdeněk Polášek. (30:28) (30:28)

60
    Do konce utkání zbývá 30 vteřin. (29:28) (29:28)

60
    Obrana i brankář Dukly Robert Filip zapracovali a do útoku jdou domácí. Trenér Pauza si bere time out. (29:28) (29:28)

59
    Do vedení posílá Duklu Zdeněk Polášek. A jičínský trenér Babák si bere oddechový čas. (29:28) (29:28)

59
    Dobrá obrana Dukly zapracovala, nyní se domácí přesouvají do útočné fáze. (28:28) (28:28)

58
    Z rychlého útoku vyrovnává Jakub Kastner! (28:28) (28:28)

57
    Z pravé spojky se prezentoval gólem Petr Rams. (27:28) (27:28)

56
    Weintritt se prosazuje podstřelem. (26:28) (26:28)

56
    Polášek úspěšný i z postupného útoku. (26:27) (26:27)

55
    Rozdíl opět navyšuje Naimann. (25:27) (25:27)

55
    Jan Tesař vypíchl přihrávku Jičína a posílá do brejku Zdeňka Poláška. (25:26) (25:26)

54
    Poláškovi střelu Kurial vychytal. (24:26) (24:26)

53
    Dvě minuty dostal za faul na Vojtu Šika jičínský Lukáš Weintritt. (24:26) (24:26)

53
    Robert Filip v bráně Dukly chytá střelu Jičína. Hostí zůstávají v útoku. Naimann střílí při pasivitě nad bránu. (24:26) (24:26)