cz Piatok 10.05.2013, 21:00ATP Madrid - Mutua Madrid Open (antuka)

Game, set and match Tomáš Berdych.

15-40
    Tomáš Berdych má k dispozici dva gemboly, setboly a zároveň mečboly.

4:5
    Tento gem je u konce. Aut z rakety Berdycha ukončuje tuto hru. V následující hře bude český tenista podávat na vítězství v tomto čtvrtfinále.

3:5
    Berdych si tento gem pohlídal a vede v tomto setu už 5:3. Dělí ho jen jeden gem od postupu do semifinále.

3:4
    Neuvěřitelné! Andy Murray opět zahrál precizní kraťas, který vrací český zástupce jen mimo kurt. Britský tenista se ještě drží v tomto zápase.

2:4
    Jedenáctý fiftýn v řadě pro Tomáše. Tomáš je dva gemy od vítězství v tomto zápase.

2:3
    Tomáš Berdych prolamuje podání svého soupeře čistou hrou. V této hře zahrál Brit čtyři chyby a daroval českému tenistovi tento gem. Po přestávce bude Tomáš Berdych podávat na potvrzení brejku.

2:2
    Pokus o kraťas končí v autu. Tomáš Berdych i přes menší komplikace získává tento gem a srovnává na 2:2.

2:1
    Forhend Brita z kategorie vítězných ukončuje tento gem.

1:1
    Bohužel si Andy Murray vzal ztracené podání z minulé hry zpět. Stav je 1:1 v druhém setu.

0:1
    Tomáš Berdych prolamuje podání svého soupeře hned na začátku tohoto setu.

6:7
    První set je u konce. Získává ho český tenista v zkrácené hře v poměru 7:3, i když byl v průběhu setu o brejk dole. Uvidíme, co nabídne sada č. 2.

2-6
    Tomáš svým forhendem si došel pro čtyři setboly.

6:6
    Eso č. 4 je na světě. Tímto Andy Murray stvrdil, že v prvním setu budeme svědky zkrácené hry.

5:6
    Opět Murray přistoupil hodně před základní čáru, ale return posílá jen mimo dvorec.

5:5
    Nejrychlejší gem v dosavadním průběhu skončil. Murray získává své podání čistou hrou a srovnává na 5:5.

4:5
    Důležitý gem pro vývoj prvního setu. Tomáš přes menší komplikace, kdy odvrátil čtyři brejkboly, získává tento gem a ujímá se vedení 5:4.

4:4
    Berdych si bere svoje podání zpět. Ukončil svůj útok vítězným volejem a stav je srovnán na 4:4.

4:3
    Tomáš Berdych tloukl do svého soupeře, který se s vypětím všech sil bránil. Odvrátil i smeč a následným prohozem ukončuje tento gem. Poprvé v zápase jeden z tenistů ztrácí své podání.

3:3
    Oba hráči dominují na svém servisu. Stav v prvním setu je 3:3.

2:3
    Tak teď se Tomáš rozpodával. Znovu první podání a křižný forhend do volného dvorce.

2:2
    Skvělá hra Brita u sítě. Stav v prvním setu je srovnán.

1:2
    Murray svého soupeře rozběhal, ale to mu nebylo nic platné. Tomáš se z obrany dostal do útoku a zakončil bekhendem do volné částí kurtu.