Liberec – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Ostrava – Teplice 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 2:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Slovácko 3:3 (kon.) | Brno – Plzeň 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:1 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
cz Pondelok 06.05.2013, 17:00 • MFS Srbská, Brno • Juniorská liga (CZ)

Po závěrečném hvizdu končí utkání pro obě mužstva ziskem bodu.

Vzhledem ke snaze udržet svůj náskok v čele soutěže nejspíš nebudou domácí spokojení. V průběhu zápasu měli navíc takřka celou dobu navrch. Mohou litovat především neproměněných šancí z první půle, kdy mohli vést klidně o tři branky. Plzeň trpělivě čekala na svou šanci a dočkala se vyrovnání po standardní situaci.

Brnu nezbývá než čekat, jak zareaguje v derby přažských "S" ve středu Slavia, která má šanci snížit náskok Zbrojovky na 6 bodů.

U dalších onlajnů od nás z Brna na shledanou. (18:52:02)

90+1
    Snahu brzdí útočný faul, hosté již utkání asi dohrají.

90+1
    Tak ještě roh pro domácí. Jedna z posledních šancí.

90
    Za protesty vidí žlutou kartu Lukeš.

89
    Třetí střídání Viktorky. Odchází střelec vyrovnávací branky Černý, zahraje si Domabyl.

86
    Domácí ve snaze rozhodnout však zapomínají na zadní vrátka, před Veselinovičem boxoval míč do autu na poslední chvíli Hladký.

85
    Další z nespočetné řady rohů domácích opět bez kýženého efektu.

84
    Paškova rána z obrovské dálky byla nepřesná. Brnu na vítěznou branku dochází čas, s bodem by byli jistě spokojenější hosté.

83
    Již se však hraje na druhé straně, domácí vybojovali další roh.

82
    Obrat mohl být dokonán. Série zmatků domácí obrany vyústila v šanci Veselinoviče, Hladký jej však dokázal vychytat.

80
    Zbrojovka střídá potřetí. Falla na závěrečnou desetiminutovku nahrazuje Dvořák.

77
    Druhé střídání Viktorky. Končí Pernglau, zahraje si Hamerník.

76
    Stehlíkův centr teď málem zaskočil Mandouse a div, že neskončil až v bráně. Chyběly centimetry.

75
    Zkusil, ale trefil pouze plzeňskou zeď.

74
    O minutu později je tu podobná situace. Zkusí to Matyska znovu?

73
    Matyska nemířil vůbec špatně, Mandous míč vyráží na roh.

73
    Standardka pro domácí asi 30 metrů od Mandousovy brány.

68
    Na Přerovského centr nedoskočil Malík.
    Brno přidalo a logicky se snaží zvrátit utkání zpět na svou stranu, dá se tak očekávat s přibývajícími minutami stupňovaný tlak domácích.

66
    Vávrův roh zakončuje hlavou vedle Fall. Přerovský se na něj zlobí, chtěl míč pustit pro sebe do lepší pozice.