Dukla – Hranice 28:25 (kon.) | Kopřivnice – Královo Pole 35:29 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
35:29 (19:12)
SKKP Handball Brno
cz Sobota 04.05.2013, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Je za námi utkání nadstavby Tipgames extraligy mezi Kopřivnicí a KP Brno. Domácí házenkáři byli v celém průběhu utkání výrazně lepší a zcela po zásluze vyhráli nad svým soupeřem 35:29. (19:25:41)

60
    Konec zápasu. (35:29)

60
    Po vypršení hrací doby se Hojník prosadil ještě ze sedmičky a je tu konec. (35:29) (35:29)

60
    Hosté ještě přidali jednu branku, na konečném výsledku se toho ale již moc nezmění. (34:29) (34:29)

59
    Zápas spěje ke svému konci a je jasné, kdo dnešní utkání vyhraje. (34:28) (34:28)

58
    Domácí ale rychle odpovídají a přidávají třiatřicátý gól. (33:27) (33:27)

57
    Po chybě domácí obrany se na pivotu dostal k míči Tomáš Musil a nezaváhal. Stav zápasu je 32:27. (32:27) (32:27)

57
    Další branku brněnského týmu přidal Mičola a rozdíl je šestibrankový. (32:26) (32:26)

56
    Po návratu z vyloučení se prosadil Dostalík a je to o sedm branek. (32:25) (32:25)

55
    Domácí přidali další branku a jejich náskok nadále roste. (32:24) (32:24)

54
    Dan Hojník zaznamenal již svou desátou branku v zápase a domácí vedou o sedm branek. (31:24) (31:24)

54
    Dostalík fauloval a dostává dvě minuty. (30:24) (30:24)

53
    Domácí Krejčiřík musel být ošetřovaný a hra tak byla přerušena. (30:24) (30:24)

52
    Hostům byla pískána pasivita, míč mají tedy domácí. (30:23) (30:23)

52
    Fantastický Žingor si připsal další skvělý zákrok! (30:23) (30:23)

51
    Naopak Krejčiřík byl na druhé straně úspěšný a domácí vedou o sedm branek. (30:23) (30:23)

50
    Žingor dobře vykryl prostor a nedovolil soupeři zakončit. (29:23) (29:23)

50
    Martin Střelec byl nyní úspěšným střelcem a zvyšuje 29:23. (29:23) (29:23)

49
    Další výborný zákrok si připsal Žingor, který znovu zastavil míč před brankovou čárou. (28:23) (28:23)

49
    Jan Gřes fauloval a dostává dvě minuty. (28:23) (28:23)

48
    Další útočná akce domácího celku gólem neskončila. (28:23) (28:23)

47
    Za hosty se nyní prosadil Kubis a je to znovu o pět branek. (28:23) (28:23)

47
    Jan Gřes ale rychle odpověděl dalším gólem Kopřivnice. (28:22) (28:22)

46
    Dostalík nyní díky dvěma slepeným gólům snížil na rozdíl pěti branek! (27:22) (27:22)

45
    Domácí se ale velmi snadno dostávají do zakončení a nyní přidali další branku. (27:20) (27:20)

45
    V oslabení se ale prosadil také Lukáš Koubek a je to 26:20. (26:20) (26:20)

45
    Hojník zaznamenal již devátou branku v utkání a dává gól na 26:19. (26:19) (26:19)

44
    Nyní fauloval Kubis Veřmiřovského a dvouminutový trest nyní dostanou hosté. (25:19) (25:19)

44
    Domácí jsou již v plném počtu. (25:19) (25:19)

43
    Velmi dobře nyní zasáhl gólman Žingor, který nepustil míč za svá záda. (25:19) (25:19)

43
    Střelecky se prosadil Krejčiřík a domácí stále vedou o šest branek. (25:19) (25:19)

42
    Snížit nyní dokázal Tadeáš Zima, u míče jsou domácí. (24:19) (24:19)

42
    Hra je přerušena a následuje úprava hrací plochy. (24:18) (24:18)

41
    Gřes fauloval a nyní je tu tedy výhoda pro hosty, kteří budou hrát dvě minuty šest proti pěti. (24:18) (24:18)

39
    Branek nyní v posledních minutách trochu ubylo. Ani jedno z mužstev není přehnaně aktivní. (23:17) (23:17)

36
    Jakmile hosté dají gól, domácí okamžitě odpovídají. (22:16) (22:16)

34
    Domácí si stále udržují luxusní náskok šesti bodů. (21:15) (21:15)

33
    Sedmičku proměnil Musil, který snižuje na 20:14. (20:14) (20:14)

32
    Na začátku druhé půle se prosadili hosté a stav zápasu je 19:13. (19:13) (19:13)

31
    Začal druhý poločas. (19:12)

Domácí házenkáři jsou zatím jasně lepší a zcela po zásluze vedou nad svým soupeřem vysokým rozdílem 19:12.

30
    První poločas skončil. (19:12)

30
    Kopřivnický celek dokázal ještě deset vteřin před koncem poločasu přidat další branku a je to 19:12. (19:12) (19:12)

30
    Tak ještě jeden gól pro domácí tým. Stav zápasu je 18:12. (18:12) (18:12)

29
    Rychle se blíží závěr prvního poločasu, domácí udržují pětibrankové vedení. (17:12) (17:12)

29
    O snížení se postaral nyní Barabáš, stav zápasu je 17:12. (17:12) (17:12)

28
    Hosté hned po konci oddechového času skórovali a je to 15:11. (15:11) (15:11)

28
    Domácí celek si v závěru poločasu bere oddechový čas. (15:10) (15:10)

27
    Tadeáš Zima zamířil nepřesně a stav zápasu je nadále 15:10. (15:10) (15:10)

26
    Výměna balonu pomohla hostům, kteří nyní snížili na 15:10. (15:10) (15:10)

25
    Kvůli technickému problému s balonem je hra na chvilku přerušena. (15:9) (15:9)

24
    Hosté alespoň částečně snížili vedení domácího celku. (15:9) (15:9)

23
    Výborný zákrok si připsal Žingor, míč mají domácí. (15:8) (15:8)

22
    Po vyloučení na obou stranách se bude hrát nyní pět na pět. (14:8) (14:8)

22
    Hostující Kubis se dostal do zakončení a skóruje! (14:8) (14:8)

21
    Domácí jsou nyní stále lepší a vedou již o sedm branek. (14:7) (14:7)

19
    S góly se nyní roztrhl pytel. Sledujeme velkou přestřelku. (12:7) (12:7)

18
    Na druhé straně odpověděl Lukáš Koubek. (11:5) (11:5)

17
    Hojník byl i tentokrát v zakončení úspěšný a dává gól na 11:4. (11:4) (11:4)

17
    Po dalším faulu na Krejčiříka je tu další sedmička pro domácí. (10:4) (10:4)

16
    Hostující Michal Dostalík nyní dostal dvouminutový trest. (10:4) (10:4)

15
    David Barabáš nyní z úhlu zakončil přesně a je to 10:4. (10:4) (10:4)

15
    Dan Hojník zahrál sedmičku velmi dobře a nedal Pokornému šanci – 10:3! (10:3) (10:3)

14
    Po faulu na Gřese tu bude sedmička pro domácí. (9:3) (9:3)

14
    Ve velké šanci byl Hubáček, jenže zamířil mimo. (9:3) (9:3)

13
    Házenkáři Kopřivnice jsou stále výrazně lepším týmem. Hraje se podle jejich not. (9:3) (9:3)

13
    Jiří Gřes vypálil z dálky a hned je z toho gól na 9:3: (9:3) (9:3)

12
    Hráči domácí Kopřivnice měli míč ve své moci, Pokorného ale nepřekonali. (8:2) (8:2)

11
    Domácímu Žingorovi nyní pomohla branková konstrukce. (8:2) (8:2)

10
    Stav zápasu se zatím nemění, míč mají ale domácí. (7:2) (7:2)

9
    Hosté sice nyní dlouze drží balon, jenže do zakončení se nedostávají. (7:2) (7:2)

8
    Hosté jsou pod značným tlakem a raději si berou oddechový čas. (7:2) (7:2)

7
    Domácí hrají zatím velmi dobře a vedou 6:1, když se prosadil Třeštík. (6:1) (6:1)

6
    Žlutou kartu dostal za stržení protihráče Dostalík. (4:1) (4:1)

5
    Hosté nedokázali při signalizované pasivitě dobře zakončit a míč mají znovu domácí. (3:0) (3:0)

4
    Veřmiřovský dal další gól domácího celku a při následném útoku brněnského celku dostal žlutou kartu. (3:0) (3:0)

4
    Žingor si připsal další zákrok. (2:0) (2:0)

3
    Domácí Dan Hojník proměnil sedmičku a Kopřivnice vede 2:0! (2:0) (2:0)

3
    Hostům nevyšla ani druhá ofenzivní akce. Stav je stále 1:0. (1:0) (1:0)

2
    Domácí tým začal v ofenzivě lépe a dostává se do vedení. (1:0) (1:0)

1
    První dobrý zákrok si připsal domácí Marek Žingor. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Dobré odpoledne z Kopřivnice, kde za pár chvil začne utkání nadstavby Tipgames extraligy mezi domácím celkem a KP Brno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.