Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 5:0 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:3 (kon.)

Martin Havlát (SJO) 0+0, 1 střela, čas na ledě 03:16

Do začátku vyřazovacích bojů vstoupili lépe hostující hokejisté, kteří o svém důrazu rozhodli dvěma brankami ve třetí třetině, když potrestali nedůraz domácích v okolí své branky. Domácí však mají hned pozítří šanci na reparát a na srovnání stavu série. Ode mne je to pro dnešek již vše, přeji pěkný den!

60:00

59:50
    Torres od modré netrefuje prázdnou domácí branku!

59:30
    Domácí krouží kolem branky San Jose, hostující hráči ale s nimi stačí bruslit.

59:08
    Edler pálí hned po vhazování od modré čáry, Niemi chytá.

59:05
    Oddechový čas tentokrát pro domácí tým.

59:05
    Z rohu před branku si vybruslil jeho bratr Henrik, ale i jeho ránu chytá hostující brankář.

58:48
    Zprava pálí Daniel Sedin, Niemi vyráží.

58:29
    Oddechový čas pro hosty.

58:29
    Hosté se osvobodili opět jen díky icingu.

58:17
    Luongo na střídačce, domácí to zkusí v šesti!

58:17
    Uběhla minuta a opět buly před Niemim.

57:16
    Puk pod rukavicemi Luonga, hra se opět stěhuje daleko od Niemiho.

57:02
    Domácí teď alespoň vybojovali buly v útočné třetině poté, co hosté vyhazují na icing.

56:38
    Garrison poslal puk na branku od modré čáry, v cestě do sítě mu ale opět stál Niemi.

56:13
    Domácí se sice snaží, ale do velkých šancí se nedostávají. Teď už to pro ně bude hodně těžké.

54:37
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Nedůslednost domácích při rozehrávce trestají hosté třetí brankou! Za brankou domácích se k puku dostal Couture, puk poslal naslepo před branku, kde stál trestuhodně neobsazený PATRICK MARLEAU, jenž mezi betony Luonga posílá kotouč do sítě! Asistence: Logan Couture, Marc-Edouard Vlasic.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 33. Hansen (Raymond, Bieksa) – 37. Couture (Pavelski, Boyle), 50. Boyle (Wingels, Pavelski), 55. Marleau (Couture, Vlasic)

Vancouver Canucks: Luongo (Cannata) – Edler, Bieksa, Hamhuis, Garrison, Alberts, Corrado – Burrows, Sedin H., Sedin D. – Hansen, Roy, Raymond – Kassian, Kesler, Higgins – Weise, Lapierre, Ebbett.
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Irwin, Braun, Hannan, Stuart, Vlasic – Havlát, Couture, Marleau – Burns, Thornton, Galiardi – Wingels, Pavelski, Torres – Burish, Desjardins.

Rozhodca: Furlatt, St. Laurent – Miller, Wheler