Brno – Hr. Králové 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:1 (1:1)
FC Hradec Králové
cz Štvrtok 02.05.2013, 16:00 • Městský stadion Srbská, Brno • Juniorská liga (CZ)

85
    Do třetice tu střídání v týmu Hradce. Odchází dobře hrající Asim Zec a do posledních minut nastupuje Michael Hofman.

79
    Podruhé střídá i Hradec. Dobojováno má Janoušek, na jeho pozici vstupuje Jakub Novák.

72
    Necelých dvacet minut před koncem je potrestán žlutou kartou další domácí hráč, a to Lukáš Matyska, jenž pořádně přibrousil střídajícího Furika.

70
    Velká šance Hradce. Po rohu Krolopa se dostal k míči hlavičkují Krčál a Veselý musel vytáhnout důležitý zákrok. Pokus hradeckého hráče vyrazil vedle své brány. Poté ještě kopali hosté roh, s ním už si Brno poradilo.

68
    Domácí potřetí střídají. Ze hry odstoupil Tomáš Kunc, jeho místo zaujme Bronislav Stáňa.

64
    Hradec poprvé mění složení svých řad. Na plac vstupuje Michal Furik, ze hry byl stažen David Sixta.

58
    Zbrojovka opět střídá. Útok jde posílit Stanislav Vávra, dohrál Lamine Fall.

54
    Další žlutou kartu v domácím mužstvu vidí Tadeáš Zezula.

53
    Obrovská šance hostů, opět velice nebezpečně zahrozil Asim Zec, který se uvolnil po pravé straně hřiště a přízemní střelou napálil míč na bránu. Balon si to zamířil těsně vedle pravé tyče.

50
    Hradecký Doležal stáhl těsně před šestnáctkou domácího Matysku je po zásluze potrestán žlutou kartu. Navíc bude Zbrojovka zahrávat velice zajímavou standardní situaci.

46
    Do druhého poločasu posílá trenér Zbrojovky do hry Jindřicha Stehlíka, v kabině už zůstal Pavel Lapeš.

40
    Sudí Olga Zadinová uděluje první žlutou kartu zápasu. Útočného faulu se provinil domácí Přerovský.

24
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hodně laciná branka v síti hostů. MICHAL ŠKODA využil velkých zmatků v obraně soupeře, která se nedohodla ani s vyběhnutým brankářem Koubkem a pro hráče z prvoligové Zbrojovky to byla lahůdka. Trefil se do prázdné brány a vyrovnal na 1:1.

12
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tentokrát to už hostům vyšlo. Doležal poslal dlouhý pas za brněnskou obranu, o ofsajd se v žádném případě nejednalo a ASIM ZEC si od půl hřiště udělal sólo až před Veselého bránu. Před ním zkušeně zakončil střelou po zemi. Hradec tak v Brně otevírá účet zápasu a poměrně záhy.