Chicago – Minnesota 2:1 (po pr.) | St. Louis – LA Kings 2:1 (po pr.) | Anaheim – Detroit 3:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Minnesota Wild
cz Streda 01.05.2013, 02:00 • United Center • Play-off NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký svátek. (05:43:48)

3. Josh Harding (MIN) 37 zák., 2 gólů, 94,6%

Je tu konec prvního zápasu série mezi Chicagem Blackhawks a Minnesotou Wild. Oba celky nám dnes předvedly velmi vyrovnané utkání, což může být dokázáno jeho délkou.
    První třetinu vyhráli hosté tím nejmenším možným rozdílem, když se v 5. minutě dokázal trefit Cal Clutterbuck.
    Ve druhé třetině dokázal stav utkání vyrovnat Marián Hossa a jelikož branka ve třetí třetině nepadla, tak dotáhnout zápas až do prodloužení.
    I prodloužení nabídlo vyrovnanou bitvu ve které nakonec byli úspěšnější domácí, když se v 77. minutě trefil hráč, který během výluky působil ve Znojmě Bryan Bickell a ukončil tak dnešní zápas. Stav série je tedy 1:0.

76:35
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Stalberg zatáhl kotouč do přečíslení 2 na 1 a přesným pasem poslal kotouč na BRYANA BICKELLA, který vystřihl bekhendovou kličku a překonal Hardinga. Asistence: Viktor Stalberg, Johny Oduya.

76:20
    Stalberg napřáhl ihned po vhazování, minul.

76:05
    Seabrook napřáhl na modré. I přes dva stínící hráče brankář hostů kotouč schoval do své výstroje.

75:25
    Zach Parise v obrovské šanci, trefil pouze vyrážečku připraveného Crawforda.

74:25
    Hra bez větších gólových příležitostí, převážně ve středním pásmu.

73:32
    Domácí dělají velké problémy hostům, když aktivně napadají.

73:05
    Kaneova střela zblokována.

72:39
    Rozsíval vyslal Sharpa, tomu se nepodařilo přebruslit obránce.

71:45
    Parisemu utekl kotouč, zabránil mu tak v rychlém protiútoku.

70:50
    Mitchell to zkoušel z mezikruží, přestřelil.