Sparta Praha – Sigma Olomouc 0:2 (kon.) | Plzeň – Ostrava 2:0 (kon.) | Jablonec – Č. Budějovice 5:2 (kon.)
Příbram – Slavia 1:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Táborsko – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Bohemians – Jihlava 1:3 (kon.)
Bohemians 1905
1:3 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Pondelok 29.04.2013, 17:00 • FC Čechie Uhříněves • Juniorská liga (CZ)

86
    Na hřiště se dnes podívá i Šuta, který nahradil vyčerpaného Jindřicha Kučeru.

81
    Ze hřiště odchází střelec dvou branek Jihlavy Mešanovič, má odpracováno. Je nahrazen Kavkou, který odehraje posledních deset minut.

76
    Hru Klokanů se pokusí oživit Hanzl, který vystřídal Šebka.

69
    Ze hřiště odchází Špilár a jeho místo zaujímá Wulkan.

62
    Domácí lodivod se snaží zareagovat na nepříznivý vývoj utkání a posílá do hry Petličku.

46
    V šatně zůstal Trýzna, který měl nějaké zdravotní problémy a místo něj se do druhého poločasu podívá na trávník Egert.