Písek – Olomouc 28:26 (kon.) | Poruba – Slavia 32:32 (kon.) | Veselí n/M – Most 29:30 (kon.)
Michalovce – Šaľa 33:20 (kon.) | Partizánske – Senec 27:28 (po pr.)
Iuventa Michalovce
33:20 (13:10)
HK Slovan Duslo Šaľa
cz Sobota 27.04.2013, 18:30 • Chemkostav aréna Michalovce • Hádzanárska interliga ženy

Aj domáci diváci ďakujú svojím "miláčikom" za perfektný výkon a víťazstvo a tešia sa na finále číslo 2, ktoré sa v Chemkostav aréne začína v nedeľu o 10:30 hod. Z Michaloviec "do videnia" a "do počutia" zajtra. (20:00:54)

Málo početná, ale veľmi aktívne a slušne povzbudzujúca skupinka fanúšikov Šale po zápase aj napriek vysokej prehre ďakuje svojím hráčkam za predvedený výkon a prispieva tak k príjemnému prostrediu v hľadisku Chemkostav arény.

Po polčase ešte pre Šaľu nádejné skóre, keď domáce viedli len 13:10. Tie však už úplne ovládli druhý polčas a vyhrali ho 20:10. Zásluhu na relatívne nízkom počte strelených gólov zo strany Šale má domáca brankárka Gubiková, ktorá sa prezentovala skvelým výkonom.

Šaľa mala výborný úvod, viedla 3:0 a 6:3.Následná päťgólová šnúra domácich naznačila, kto je favoritom tohto finále.

60
    Konec zápasu. (33:20)

60
    Desať sekúnd pred koncom hostky vútoku strácajú loptu,čo využíva Zuzka Hollá,ktorý uniká a skóruje. (33:20) (33:20)

60
    Aj s trochou šťastia vynikajúca Gubíková. (32:20) (32:20)

59
    A za domáce z postu pivota Kovaličková. (32:20) (32:20)

59
    Za Šaľu odpovedá Réka Bizíková. (31:20) (31:20)

58
    Šiesty gól Julije Snopovej. (31:19) (31:19)

57
    Ale rovnako sa zachovala aj domáca Rebičová,ktorá opäť použila svoj tvrdý projektil. (30:19) (30:19)

57
    Hosťujúce hráčky vzápätí reaguju gólom. (29:19) (29:19)

56
    2 min pre domácu Viňjukovú. (29:18) (29:18)

54
    Prvý gól Zuzany Hollej,ktorá sa presadila na ľavom krídle. (29:18) (29:18)

Tulipánová znižuje, Szöllösiová zvyšuje. (28:18) (28:18)

52
    7 mhod domácich, Snopova úspešná. (27:17) (27:17)

51
    Ďalší gól hostiek a vzápätí tajm domácich. (26:17) (26:17)

50
    Za Šaľu gólom odpovedá Tulipánová. (26:16) (26:16)

50
    Tecnickou strelou z krídla po zemi zvyšuje Trehubova. (26:15) (26:15)

48
    Lucia Bérešová po spolupráci s Trochtovou unikla domácicm a znižuje. (25:15) (25:15)

46
    Presná trefa Snopovej. (25:14) (25:14)

46
    Výborný zákrok Turóciovej a následne gólSúkenníkovej. (24:14) (24:14)

45
    Szarková znižuje stále vysoký náskok domácich. (24:13) (24:13)

43-44
    Hostky síce po dlhšej dobe skórujú, aleDomáce pridávajú ďalšie dva góly: Szöllösiová a Horňáková. (24:12) (24:12)

42
    Poďalšom góle Szöllösiovej je to z pohľadu Šale už o hrozivých 11 gólov. (22:11) (22:11)

41
    Vlani ešte hráčka ŠalePiskayová zvyšuje na rozdiel10 gólov. (21:11) (21:11)

40
    Ani tajm hostiek nezastavildomáce a Rebičová pridáva jubilejný dvadsiaty gól. (20:11) (20:11)

39
    Trehubova prenikla po pravom krídle popri obrane hostiek a skóruje.Tréner Kuťkaraguje tajm-outom. (19:11) (19:11)

38
    Pekný gól Horňákovej z hranice 6 m oblúku. (18:11) (18:11)

36
    Iuventa opäťzvyšuje,keď obrane Šalianok ušla Szöllösiová. (17:11) (17:11)

35
    Trehubovej gól po strele z ľavého krídla. (16:11) (16:11)

34
    Domáce vedení o štyri góly vďakaTobiašovej. (15:11) (15:11)

33
    2 min aj pre domácu Rebičovú. (14:11) (14:11)

33
    ASnopova po chvíli reaguje gólom. (14:11) (14:11)

33
    Pre Súkenníkovú tentoraz 2 min. (13:11) (13:11)

31
    Naúvodšanca hostiek, následne domácej Hoňákovej. Úvodný gól polčasu napokon dáva Súkenníková. (13:11) (13:11)

31
    Začal druhý poločas. (13:10)

30
    První poločas skončil. (13:10)

30
    Voľný hod Szarkovej po čase končí na obrannom "múre" trojice domácich hráčok. (13:10) (13:10)

29
    Gól Porubskej strelou spoza 9 m oblúka. (13:10) (13:10)

28
    Pisayová pekne prestrelila obranu Šale. (13:9) (13:9)

25
    Tobiášová strelou z hranice 6 m oblúku skóruje. (12:9) (12:9)

24
    Štvrtý gól Terézie Szöllösiovej. (11:9) (11:9)

23
    Za hostky znižuje Porubská. (10:9) (10:9)

22
    A domáca hráčka Snopova reaguje ešte efektívnejšie. Dáva svoj ďalší gól. (10:8) (10:8)

22
    Úspešný podstrel hráčky hostí. Domáci tréner reaguje tajm-outom.. (9:8) (9:8)

21
    Tobiášová opäť zvyšuje domáce vedenie. (9:7) (9:7)

19
    Súkenníková znižuje na jediný gól. (8:7) (8:7)

18
    Následný útok Šale prerušuje tréner Kuťka, ktorý berie tajm. (8:6) (8:6)

18
    Skvelá práca Rebičovej zakončená ešte krajšou strelou znamenajúcou gól. (8:6) (8:6)

16
    Tobiášová 7 hod premieňa a dostáva domáce prvý raz do vedenia. (7:6) (7:6)

16
    Za faul na Szöllösiovú 2 min pre Porubskú a 7 m hod preIuventu. (6:6) (6:6)

16
    V polovici 1. polčasu vyrovnáva Viňjuková. (6:6) (6:6)

14
    Pekný únik Horňákovej po prihrávke od Szöllösiovej zakončený technickou strelou končiacou v sieti. (5:6) (5:6)

14
    Prudká ďalekonosná strela Snopovej do žrde. (4:6) (4:6)

14
    Na začiatku 14. min ošetrovaná domáca Horňáková. (4:6) (4:6)

12
    Skvelá Grandtnerová pred Snopovou. (4:6) (4:6)

11
    Ďalšie 2 min pre Šaľu – Bérešová. Navyše 7 m hod pre Iuventu, Trehubova na radosť hostiek do žrde. (4:6) (4:6)

11
    2 min pre Szarkovú. (4:6) (4:6)

10
    Skvelá Gubková pred Súkeníkovou. (4:6) (4:6)

10
    Do listiny strelkýň sa zapisuje aj Julija Snopova. (4:6) (4:6)

9
    Porubskej strele od zeme do siete domácej Gubikovej. (3:6) (3:6)

8
    Ale o necelú minútu hostky dávajú svoj piaty gól. (3:5) (3:5)

7
    Szöllösiová uniklapo krídle a dáva svoj druhý gól. (3:4) (3:4)

6
    Druhý gól domácich dáva Viňjuková. (2:4) (2:4)

5
    Szarková zo 7 m hodu zvyšuje opäť na rozdiel 3 gólov. (1:4) (1:4)

4
    Prvý gól domácich zaznamenáva Szöllösová. (1:3) (1:3)

3
    Vedenie hostiek na 0:3 zvyšujú Porubská a Bérešová. (0:3) (0:3)

2
    Šaľu dostáva do vedenia Szarková. (0:1) (0:1)

1
    Prvú strelu domácich (Snopova) likviduje Grandtnerova, vzápätí na druhej strane do brvna. (0:0) (0:0)