Kližan – Kohlschreiber 1:2 (kon.) | Robredo – Berdych 2:1 (kon.)
3 7 6
Tomáš Berdych
1
6 65 3
cz Piatok 26.04.2013, 12:32 • Centrální dvorec Barcelona • ATP Barcelona - Barcelona Open Banc Sabadell (antuka)

6:3
    Robredo vítězí! Poslední výměnu zakončil zkušený Španěl vítězným forhendem!

40-30
    Po Berdychově zbytečné chybě do sítě má Robredo mečbol!

1:0
    Berdyh poslal bekhend do pásky a Robredo se ujímá vedení!

40-30
    Robredo dobrým prohozem donutil Berdycha k chybě na síti a má brejkbol!

7:6
    Berdychův return končí v síti. Vniveč přichází celá snaha českého hráče, který stáhl ztrátu 1:5 na gemy. O vítězi rozhodne třetí set.

6-3
    Setbol pro Tommyho Robreda!

5:4
    Dvojchyba! Robredo se při posledních míčích úplně sesypal a nabízí Berdychovi šanci na vyrovnání ve druhém setu.

30-40
    Další chyba Tommyho Robreda! Brejkbol pro českou jedničku!

5:2
    Robredo poslal forhend daleko do autu a Berdych snižuje na 5:2!

15-40
    Berdych má dvě šance na zdramatizování druhé sady!

5:1
    Robredo díky Berdychově chybě bere soupeři podruhé v setu podání a je na nejlepší cestě dostat zápas do rozhodující třetí sady!

40-15
    Dva brejkboly pro Tommyho Robreda! Berdychovi se nepovedl nabíhaný volej forhendem.

3:1
    A hned první příležitost španělský hráč využívá! Obtížný jednoručný bekhend z kříže poslal Robredo precizně do odkrytého prostoru!

40-15
    Dva brejkboly pro Robreda, který si v této výměně počínal neohroženě a přesným útokem získal první šanci na Berdychův servis.

30-40
    Brejkbol pro Tomáše Berdycha! Šestý hráč světového žebříčku si tvrdými forhendy připravil půdu přo konečný útok z kříže!

3:6
    Tomáš Berdych potvrzuje brejk a vítězí v prvním setu!

3:5
    Další výborný příjem se stal základem přesného útoku turnajové trojky! Berdych získává soupeřův servis a bude podávat na vítězství v prvním setu!

0-40
    Skvělý return a tři brejkboly pro Berdycha!

30-40
    První brejkbol po nepovedeném bekhendu Robreda do sítě!

Duel byl nakonec přeložen na pátek. Začít by se mělo deset minut před polednem.

V Barceloně v současné chvíli prší a není jasné, zda-li se utkání bude vůbec hrát.