Tampa Bay – Toronto 5:2 (kon.) | Detroit – LA Kings 3:1 (kon.) | Edmonton – Chicago 1:4 (kon.)
Arizona – San Jose 2:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
Toronto Maple Leafs
cz Štvrtok 25.04.2013, 01:00 • Tampa Bay Times Forum - Tampa, Florida • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:38:31)

3. Nate THOMPSON (TMB)

Do dnešního zápasu vstoupili lépe hosté, kteří zasloužené vyhráli první třetinu a vypadalo to, že si Maple Leafs na hráčích Tampy "pochutnají". Domácí hráči hráli v první dvacetiminutovce naprosto bez chuti a nápadu, čehož však soupeř nedokázal využít k vybudování většího náskoku. Od druhé třetiny však nastoupila na led jiná Tampa, která rázem soupeře přhrávala a po pěti vstřelených gólech ve druhé a třetí třetině si zaslouženě dokráčela pro vítězství.

60:00

59:00
    Začíná poslední minuta tohoto utkání.

57:38
    Scénář zbytku dnešního utkání je tak již napsán – dohrát utkání bez zbytečných zranění a ztrát.

57:11
    Tampa právě vstřelila branku!
    A hodně rychle přichází trest! Hattrick číslo 7 v kariéře MARTINA ST. LOUISE, který se na svůj třetí gól tolik nenadřel, když po přihrávce od věrného "druha" Lecavaliera, dává do prázdné branky pátou branku Tampy. Asistence: Vincent Lecavalier.

57:00
    Již nyní to hosté zkouší bez brankáře!

56:46
    Toronto nastěhováno před Bishopem.

56:23
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, nyní končí puk v ochranné síti za brankou Tampy, rozhodčí přerušují hru.

56:01
    Gudas odvádí velice dobrou práci v obraně.

55:43
    Toronto v útočném pásmu.

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny.

53:48
    Maple Leafs nechali nyní poměrně rozevřenou obranu, ale domácí kombinaci nedotáhli do úspěšného konce.

53:35
    Nyní to již s ambicemi hostů nevypadá zrovna růžově, i když, do konce utkání ještě zbývá poměrně dost času, dva góly se dají dát během několika desítek vteřin.

53:08
    Rána z čistého nebe! Toronto tlačilo domácí a vypadalo to, že vyrovnání je jen otázkou několika minut, nicméně jsou to hokejisté Tampy, kdo dává gól! Po nepřesné střele Aulieho od modré, kdy se puk odráží od zadního mantinelu před branku, si nabruslil na levou stranu MARTIN ST. LOUIS, který dává čtvrtou branku Tampy Bay. Asistence: Keith Aulie, Dana Tyrell.

52:32
    Komarov bojuje o puk u levého mantinelu ve třetině Tampy.

51:45
    Kessel nedosáhl na puk ve středním pásmu, hraje Lecavalier.

51:18
    Lupul se dostává do zakončení, ale výborným obranným zákrokem se blýskl Hedman.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 26. Stamkos (Thompson, Carle), 36. Louis (Thompson), 44. Gudas (Purcell, Stamkos), 54. Louis (Aulie, Tyrell), 58. Louis (Lecavalier) – 18. Kessel (Bozak), 40. Lupul (MacArthur, Franson)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Garon) – Hedman, Carle, Brewer, Salo, Aulie, Gudas – St. Louis, Stamkos, Malone – Panik, Lecavalier, Pouliot – Purcell, Killorn, Labrie – Crombeen, Thompson, Pyatt
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Fraser, Kostka, Phaneuf, Franson, Gardiner, Gunnarsson – Kessel, Bozak, van Riemsdyk – Komarov, McClement, Kuljomin – Frattin, Kadri, McLaren – Lupul, Grabovskij, MacArthur

Rozhodca: Rehman Sutherland – Murchison, Murphy

Diváci: 18826