NHL
Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | NJ Devils – Montreal 3:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 4:3 (2:0 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 2:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 3:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 5:2 (kon.)
Minnesota – LA Kings 2:1 (kon.) | Nashville – Calgary 4:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (kon.)
St. Louis Blues
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Colorado Avalanche
cz Streda 24.04.2013, 02:05 • Scottrade Center • NHL

58:38
    Hosté si zahrají přesilovku po vyloučení McDonalda, který podrazil pronikajícího Barrieho.

45:45
    Roman Polák zastavil O´Reillyho nedovoleným zákrokem a odchází na trestnou lavici.

43:06
    Greg Zanon dostává dvě minuty za podražení a domácí si zahrají další přesilovku.

30:39
    Uvidíme první přesilovku Colorada. Na domácí trestnou lavici odjíždí Berglund za nedovolené bránění.

22:46
    Mitchell trefil Sobotku vysokou holí a dostává dvouminutový trest. Další přesilovka pro domácí.

Vzájemné pošťuchování po konci první třetiny mezi McLEodem a Backesem rozhodčí ocenili dvěmi ´menšími tresty pro hostujícího hráče a jedním menším pro domácího. Domácí tak začnou druhou třetinu přesilovou hrou.

15:56
    Další vyloučení Colorada. Na trestnou lavici odjíždí O´Brien za hrubost.

10:18
    Budeme svědky první přesilové hry, kterou si zahrají domácí po nedovoleném bránění Jamieho McGinna.

Ján Jabrocký

Góly a asistencie: 12. Stewart (Leopold, McDonald), 23. Berglund (Bouwmeester, Leopold), 26. McDonald (Sobotka, Stewart) – 36. McLeod (Stastny, Zanon)

St. Louis Blues: Elliott – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Leopold, Polák, Jackman – Steen, Backes, Schwartz – Stewart, Sobotka, McDonald – Tarasenko, Berglund, Porter – Cracknell, Perron, Reaves
    Colorado Avalanche: Varlamov – Hunwick, O´Brien, Elluott, Hejda, Barrie, Zanon – McLeod, O´Reilly, Landeskog – Parenteau, Duchene, Mitchell . Kobasew, Stastny, McGinn – Palushaj, Vincour, Bordeleau

Rozhodca: Chris Rooney, Gord Dwyer – Shane Heyer, Ryan Galloway