Buffalo – Winnipeg 1:2 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Detroit – Arizona 4:0 (kon.)
Edmonton – Anaheim 0:3 (kon.) | Vancouver – Chicago 3:1 (kon.)
Edmonton Oilers
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Anaheim Ducks
cz Utorok 23.04.2013, 03:30NHL

Anaheim potvrdil, že byl v dnešním utkání favoritem, když zvítězil 0:3 na půdě Olejářů z Edmontonu. O branky se postarali v 7. minutě Getzlaf, svojí 4. branku v sezóně si připsal Dvořák a na konečné skóre korigoval ve 44. minutě Vatanen. Komentářem Vás provázel Radim Sochor, na přečtenou.

Radek Dvořák (ANA) 1+0, 1 střela, čas na ledě 12:43
    Ladislav Šmíd (EDM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:24 (06:16:31)

60:00

59:40
    Touš v obranném pásmu Oilers.

58:50
    Selanneho střelu zblokoval Šmíd.

57:52
    Getzlaf pálil z mezikruží příklepem, ale pouze do Khabibulina.

57:52
    Tribuny haly už jsou z poloviny prázdné, to není moc hezké gesto od fanoušků týmu.

57:17
    Cagliano nahodil touš do útočného pásma, nebyl zde však nikdo, kdo by ho dobruslil a podržel v útočném pásmu.

56:35
    Hra je nyní velmi rozháraná a spíše se už zápas dohrává. Ze hry se zdá, jakoby se Olejáři těšili do sprch.

54:01
    Eberle a Gagner v úniku dva na jednoho neuspěli. Eberle vyslal v mezikruží na Gagnera, ale ten trefil pouze Fastha.

53:17
    Petry pálil od modré, Fast jeho pokus našel v náruči. Vhazovat se bude po jeho pravici.

52:10
    Smyth vyslal jedovatou střelu, které chyběla přesnost.

51:36
    Rozhodčí přerušil hru pro nedovolenou hru vysokou holí.

50:44
    Palmieriho střelu zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

50:20
    Cogliano se objevil sám před Khabibulinem, ale bekhendovou kličkou ve stoje na něj nevyzrál.

50:05
    Obrovský tlak před brankou Fastha nyní způsobil Eberle, ale ani teď z toho není branka. Fasth skvělými zákroky zamezil Edmontonu jakékoliv šance na možný obrat.

49:39
    Zakázané uvolnění Oilers.

49:32
    Perry před brankou hledal spoluhráče, ale do přihrávky mu skočil jeden z obránců.

48:49
    Anaheim nyní aktivnějším týmem na hřišti. Edmonton si nedokáže poradit se skvěle semknutou obranou Kačerů.

47:14

47:01
    Domácí dvakrát za sebou vyhazují přes všechny čáry.

Radim Sochor

Góly a asistencie: 7. Getzlaf (Perry, Beauchemin), 12. Dvořák (Etem, Steckel), 44. Vatanen (Beleskey)

Edmonton Oilers: Khabibulin (Dubnyk) – Schultz J., Schultz N., Petry, Šmíd, Potter, Whitney – Eberle, Gagner, Hall – Yakupov, Lander, Smyth – Jones, Horcoff, Hartikainen – Brown, Smithson, Belanger
    Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) – Beauchemin, Fowler, Vatanen, Allen, Lovejoy, Lydman – Perry, Getzlaf, Palmieri – Selanne, Bonino, Winnik – Cogliano, Koivu, Dvořák – Etem, Steckel, Beleskey

Rozhodca: LaRue, Walkom – Lazarowich, Kovachik