Pittsburgh – Montreal 6:4 (kon.) | Boston – Buffalo 2:3 (0:1 po s.n.) | Calgary – Detroit 3:2 (kon.)
Anaheim – Columbus 2:3 (po pr.)
po s.n. (0:1)
Boston Bruins
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
cz Štvrtok 18.04.2013, 01:30 • T. D. Garden • NHL

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (04:28:39)

3. Daniel Paille (BOS) 1+1

Velmi emotivní utkání končí výhrou Buffala 3:2 na nájezdy, v nich rozhodl Stafford. Domácí byli v zápase lepší, nakonec mají jen bod. Hodgson vybojoval srovnání v poslední minutě základní hrací doby a dal tak svému týmu šanci na zisk i druhého bodu.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres Autorem branky je DREW STAFFORD.

DREW STAFFORD svou přízemní střelou mezi betony rozhoduje nájezdy! – 0-1

Miller přečetl Marchanda a v klidu ho vychytal.

Chudobin vyráží Gerbeho zakončení forhendem betonem – 0-0

Bergeronovi utekl kotouč v rozhodující moment, Miller si zbytek pohlídal.

Chudobin holí vypíchl Vanekovi puk 0-0

Seguin zvolil střelu zápěstím, Miller zasahuje lapačkou.

Samostatné nájezdy začínají.

Domácí byli v prodloužení lepší, rozhodne se ale až v nájezdech. Boston si ale už teď ziskem minimálně jednoho bodu zajistil účast v play-off.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Oddechový čas pro domácí.

64:57
    Weber jde ještě na trestnou, domácí už toho ale moc nestihnou...

64:57
    Velký tlak domácích opět brankou nekončí, sudí vykazují hru do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

63:57
    Krejčí z velké blízkosti jen do Millera, puk sražen do rohu.

63:10
    Buly před Millerem.

Jiří Liebreich

Góly a asistencie: 6. Paille (Kelly), 35. Kelly (Paille, Ference) – 19. Vanek (Ehrhoff, Ennis), 60. Hodgson (Vanek, Stafford), rozh. náj. Stafford

Boston Bruins: Chudobin – Boychuk, Chára, Seidenberg, Redden, McQuaid, Hamilton – Seguin, Bergeron, Lucic – Jágr, Krejčí, Campbell – Horton, Kelly, Paille – Bartkowski, Thornton, Peverley.
    Buffalo Sabres: Miller – Sekera, Ehrhoff, Pysyk, Pardy, Ruhwedel, Weber – Vanek, Hodgson, Ennis – Flynn, Porter, Ott – Stafford, Foligno, Scott – Kaleta, Hecht, Gerbe.